Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Beba na moru

Pozdrav svima, zanima me dal ste isli sa svojim bebama (moja ima 3 mj) na more na cijeli dan? Beba je stvarno dobra, vecinu dana presava, ni ne cuje se. Naravno bili bi u hladu, bila bi namazana, nju ne bi puno ni kupala.nego eto ne znam jel njoj to previse, bit na plazi 8, 9 sati..
2020 07 10
Ja mislim da je njoj svejedno je l' na plaži ili , npr. na terasi, vrtu.......ako su joj uvjeti takvi kakvima ih opisujete , a od kojih je najvažniji da je u hladu.
2020 07 10
Moj je sad 4 mjeseca, ali more smo odgodili do kraja kolovoza jer eto.. Prvo dijete pa nisam imala pojma može li / smije li prije na more. Sad si gušta u bazenčiću u hladu kod kuće. Ali kad sam guglala smije li, naravno, osim izbjegavanja sunca, većina informacija je vrištala protiv ikakvih krema za tako malu bebu. Sama nisam pametna i ne znam što bih sa ovim svojim. Inače, da, bebi je svejedno gdje je. Doduše, ovaj moj vrišti ako mu je vruće :D
2020 07 10
Pozz,ja sam svoje vodila na cijeli dan.Naravno u dubokom hladu i s nicim ih nisam mazala ,mislim da za tako malu bebicu kreme vise stete nego koriste.Kupali su se kratko u majicici i kapici i to kad je sunce bilo stvarno na zalasku.Cuvajte bebicu od sunca i uzivajte na zraku,to ce joj dobro ciniti za imunitet😇
2020 07 10
Hvala vam! Meni nije prva beba, ali je starija imala vec 10 mj kad smo se poceli kupat u moru pa je bilo nekako drugacije 😂 a za ovu racunam premala je.. ali ici cemo, duboko u hlad 😁
2020 07 10
U hlad...i sve će biti o.k.
prije 29 dana, 21:05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8f16ddb9ec7b6db46e4f2f99098d8a47.jpg) Ovako može, budite bez brige. Sretan put i mirno more. :") :")
prije 28 dana, 12:21
Pozdrav, dali ste možda kupovali šeširiće za bebe sa UV? Naišla sam na jedan u DM-u pa me zanima dali itko ima iskustva i dali stvarno štite?
prije 22 dana, 11:58