Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Apartmani na moru

Poštovani svi, Zanima me ima li ovdje možda iznajmljivača apartmana? Kakva je situacija kod vas? Di se sve oglašavate? Mi se bavimo iznajmljivanjem i imali smo par gostiju do sad puno manje od ocekivanog, logično jer se pogorsala covid situacija. Pa evo mozda se netko tu zainteresira. Cijene su minimalne, za apartmane 55 kvadrata, moderne nove i prostrane bez problema za obitelj da se ne guzvaju, sa 100m do plaže, terasu ima svaki + životinjice primamo Otok Vir (povezan mostom) , mirniji kvart, odma poslje mosta nije centar ima manje ljudi (ugl.domaci) nego sami centar sto znaci bolju sigurnost. Fb stranica https://www.facebook.com/Apartmani-Tramontana-1810746129153888/ Kontakt 0917943492 [email protected] Hvala svima, Lp
2020 07 12
Otok je, upitni trajekti mozda ili ljudi samo ne znaju idu li redovito. Osim toga, strah od zatvaranja zbog virusa otoka/poluotoka je jaci od zelje za posjecivanjem istog.. Ja sam zato odustala od otoka, ali i da nije takva situacija ako nemas puno dana free, ne riskiras s otokom jer ako je bura zaglavio si.. a sada nije pametno traziti jos koji dan godisnjeg jer je more ljudi ostalo bez posla i moguce je da postanes lako zamjenjiv. Razumljivo da ljudi malo vise promisljaju u ovoj situaciji o svemu pa zato nemate popunjeno. Ipak, mislim da je najjaci booking. Ja sam preko njih nasla i onda googlala vilu i tako stupila u kontakt s vlasnicima i sve dogovorila. I nije prvi put da preko bookinga samo nadjem smjestaj a onda kontaktiram direktno.
2020 07 13
Booking i svi ostali oglašivači drže cijene kao da se ništa nije promijenilo. Ipak, stupanjem u kontakt direktno s iznajmljivačima može se pronaći znatno povoljniji smještaj. Čak i iznajmljivači ove godine nisu stava "bolje da mi stoji prazno nego da rentam za 30€". Što se obale i otoka tiče, ne znam situaciju ni razliku, znam samo da je Vir s obalom povezan mostom što ga zapravo čini dijelom kopna.
2020 07 13
Upravo zato sto drze cijene javljam se ovako privatno sa brojem na koji nas ljudi mogu dobiti. Otok je povezan za mostom i nije prenapucen sto je prednost. Druga manja mjesta su blizu a sve se može obaviti pješke jer je blizu ducan i ostalo sto je prednost.
2020 07 13
Mislila sam na Vis 🙄 Pa ne znam, cijene -70e po noci su, cini mi se, ok za app za 4 osobe, no mozda stranice na kojima su oglaseni nisu tako posjecene.
2020 07 13
Ove god ne pomaze oglasavanje na niti jednoj str. Svi smo u istoj kasi 🙄 Gosti odustaju na veliko,niti kalavanje cijena nije pomoglo. Mislin da su u malo boljoj poziciji kuce za odmor ali i to je upitno. Bar ovde kod nas 🤔 Moje cijene su inace ok,bar tako mislin. 😊 S obzirom na polozaj,uredenost app...bolje receno na ukupni dojam. Spustila cijenu i opet se cjenkaju za jos nizu. Nek ova god ide ovako,valjda ce nam sta ostat da drzavi platimo dadbine. Valjda bude bolje id god. Valja se nadat 😉 Sritno svima koji iznajmljuju a i vama koji trazite smjestaj 👍
2020 07 14
> Mystery: > Moje cijene su inace ok,bar tako mislin. 😊 > S obzirom na polozaj,uredenost app...bolje receno na ukupni dojam. Spustila cijenu i opet se cjenkaju za jos nizu. Ako Vam nije problem odgovoriti, što to konkretno znači? I što napravite u toj situaciji, pristanete ili ne? Odnosno, iz perspektive iznajmljivača, je li bolje da vam apartman bude prazan ili da ga rentate budzašto?
2020 07 14
https://amp.index.hr/article/2197994/na-ovom-jadranskom-otoku-turista-ima-skoro-kao-lani
2020 07 14
> teehee: > > Mystery: > > Moje cijene su inace ok,bar tako mislin. 😊 > > S obzirom na polozaj,uredenost app...bolje receno na ukupni dojam. Spustila cijenu i opet se cjenkaju za jos nizu. > Ako Vam nije problem odgovoriti, što to konkretno znači? I što napravite u toj situaciji, pristanete ili ne? Odnosno, iz perspektive iznajmljivača, je li bolje da vam apartman bude prazan ili da ga rentate budzašto? Nije problem odg,"problem" je objasnit. 😁 Moji app su niti 20m od plaze-prvi red do mora,privatna cesta -parking,svaki app poseban ulaz s velikim terasama,ne gledaju jedan dr u pijat,ne moraju se niti srest ako ne zele. Solidno uredeni i isto tako opremljeni,prostrani itd Mogla bi ovako do sutra🙂 Cijena u sez 80-90 eura za 4 osobe,sada san dala za 60. Smatram da je to ispod svake cijene i ispod te ne iden. Nadan se da ste razumili sta je pjesnik tija rec 😉
2020 07 15
Jesam, jesam. Hvala.
2020 07 15
> Mystery: > > teehee: > > > Mystery: > > > Moje cijene su inace ok,bar tako mislin. 😊 > > > S obzirom na polozaj,uredenost app...bolje receno na ukupni dojam. Spustila cijenu i opet se cjenkaju za jos nizu. > > Ako Vam nije problem odgovoriti, što to konkretno znači? I što napravite u toj situaciji, pristanete ili ne? Odnosno, iz perspektive iznajmljivača, je li bolje da vam apartman bude prazan ili da ga rentate budzašto? > Nije problem odg,"problem" je objasnit. 😁 > Moji app su niti 20m od plaze-prvi red do mora,privatna cesta -parking,svaki app poseban ulaz s velikim terasama,ne gledaju jedan dr u pijat,ne moraju se niti srest ako ne zele. Solidno uredeni i isto tako opremljeni,prostrani itd Mogla bi ovako do sutra🙂 > Cijena u sez 80-90 eura za 4 osobe,sada san dala za 60. Smatram da je to ispod svake cijene i ispod te ne iden. > Nadan se da ste razumili sta je pjesnik tija rec 😉 Ja načelno razumijem, ali ne mogu vjerovati da u ovakvoj situaciji (ljudi ipak i bez posla ostaju i putovanja su gotovo nemoguća za strance koji su ipak potkovaniji financijski od Hrvata), ljudi misle da se ne isplati rentati apartman za 300 ili 400 kuna po danu. Razumijem ja sve, ulaganja ovo ono, ali ne mogu vjerovati da je to stav. I šokirala sam se kad sam vidjela da se u Lisabonu može noćiti za 30€ u centru grada i to u apartmanu boljem od onoga koji sam ja lani platila 70€ na našoj obali. Ne morate mi početi s troškovima režija, porezom itd., znam po sebi da jedino vodu trošim u apartmanu.
2020 07 18
> Tamara5485: > Ja načelno razumijem, ali ne mogu vjerovati da u ovakvoj situaciji (ljudi ipak i bez posla ostaju i putovanja su gotovo nemoguća za strance koji su ipak potkovaniji financijski od Hrvata), ljudi misle da se ne isplati rentati apartman za 300 ili 400 kuna po danu. Razumijem ja sve, ulaganja ovo ono, ali ne mogu vjerovati da je to stav. I šokirala sam se kad sam vidjela da se u Lisabonu može noćiti za 30€ u centru grada i to u apartmanu boljem od onoga koji sam ja lani platila 70€ na našoj obali. > Ne morate mi početi s troškovima režija, porezom itd., znam po sebi da jedino vodu trošim u apartmanu. Slažem se.
2020 07 18
I ako sad preračunam svoju plaću, ispadne da s visokom stručnom spremom RADIM za dnevnicu od 300 kuna (a to je ipak s dodatcima na plaću) i ako ne računam sve one vikende koje zapravo provedem radeći. I onda čitam ovdje da "nije isplativo" nekome dati ključ od sobe za isti ili veći iznos. Dakle... I opet, znam ja da imate posla s održavanjem, ovo ono, ali za novac koji dobivate, mislim da to nije velik problem.
2020 07 18
@Tamara, prosle godine si trazila u vise manje zadnji tren, sjecam se, nisam ti htjela reci ali sam pomislila da si skupo prosla, od lokacije do tog da je app za samo dvoje.. Nisi se bas usrecila kad uzmes omjer cijene i dobivenog. A takvih iznjamljivaca je more! I tesko je naci posteno. Improvizirana kuhinja na balkonu, ukupna povrsina je mala garsonjera, jos nerijetko nemas susilo za kosu ni peglu, imas 2 tanjura, dobijes 2rucnika, jedan toalet papir, 8.red kuca od obale, izmedju 100krovova nazires more i traze 70eura! O starosti madraca i demode namjestaju ne moram ni govoriti. To je valjda normalno..pa sto, 7 ili 10dana mozes spavati i na podu, vazno da imas more u okolici ne😒
2020 07 18
Tako sam ja u Vodicama prosla.. Soba kao povoljno za 55 ili 60e po noci, nisam sigurna u tih 5e, a ono na kraju nisam imala ni casu, a kavu sam isla piti na benzu na izlaz iz mjesta jer oni ljudi po kaficima blizu pocinju pravit kavu od 9h😂😂😂
2020 07 18
1 2 Sljedeći