Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

anketa o influencerima na društvenim mrežama

pozdrav svima! evo molila bih vas ukoliko imate nekoliko minuta i pratite influencere na društvenim mrežama da odgovorite na kratku anketicu. provodim istraživanje u sklopu završnog rada na ekonomskom fakultetu i puno bi mi znacilo da barem par vas odgovori kako bih skupila dovoljan broj ispitanika. unaprijed se zahvaljujem svima! :) https://forms.gle/yr6iAa3m2dZ6P4fw6
prije 23 dana, 23:26
;)
prije 23 dana, 09:00
Ja sam ju htjela ispuniti, ali sam odustala jer mi je loše koncipirana, npr. zadnja pitanja, slika djevojke i - da li ispunjava potrebe pratitelja? Pa treba puno više informacija za odgovoriti na to pitanje, njene druge slike, strukutra pratitelja, koje su njihove potrebe (u većini to ne moraju biti moje ni tvoje), vjerovati joj,o komu o čemu... tema je dobro zamišljenja, ali moožda je mogla biti malo bolje razrađena.
prije 23 dana, 09:38
hvala svima koji ispunjavaju anketicu, broj ispitanika rastee! jos malo o:)
prije 23 dana, 11:26
> Fraagaria: > Ja sam ju htjela ispuniti, ali sam odustala jer mi je loše koncipirana, npr. zadnja pitanja, slika djevojke i - da li ispunjava potrebe pratitelja? Pa treba puno više informacija za odgovoriti na to pitanje, njene druge slike, strukutra pratitelja, koje su njihove potrebe (u većini to ne moraju biti moje ni tvoje), vjerovati joj,o komu o čemu... tema je dobro zamišljenja, ali moožda je mogla biti malo bolje razrađena. pozdrav! na iducem pitanju imate istu sliku samo joj je dzemper u drugoj boji i pomocu te dvije slike zeli se usporediti utjecaj prevladavajuce boje na povjerenje. to je pitanje malo teze za ispitati pa sam se odlucila na tu varijantu. svejedno vam puno hvala sto ste pokusali! :")
prije 23 dana, 11:29
O kakvom se povjerenju radi na temelju boje džempera? Maša Zibar dobije pare za reklamu Samsung galaksija, osmisli neku priču, pukne par fotki i mi bismo joj trebali vjerovati da je to dobar mobitel za nas? Sutra će isto radit sa šminkom, a prekosutra sa špagetima. I meni se čini da vam je anketa otišla u krivom smjeru. Ne znam čemu će doprinjeti ta anketa. Ella Dvornik bezbrižno živi od svojih hejtera, može njeno dijete imat i pogužvanu majicu, još bolje. To je posao. Novi, moderan posao u kojem opstaju samo najbolji.
prije 23 dana, 12:44
> sanjaurban: > O kakvom se povjerenju radi na temelju boje džempera? Maša Zibar dobije pare za reklamu Samsung galaksija, osmisli neku priču, pukne par fotki i mi bismo joj trebali vjerovati da je to dobar mobitel za nas? Sutra će isto radit sa šminkom, a prekosutra sa špagetima. I meni se čini da vam je anketa otišla u krivom smjeru. Ne znam čemu će doprinjeti ta anketa. Ella Dvornik bezbrižno živi od svojih hejtera, može njeno dijete imat i pogužvanu majicu, još bolje. To je posao. Novi, moderan posao u kojem opstaju samo najbolji. ima ljudi i koji bi kupili taj isti mobitel na preporuku Maše Zibar, a ja istražujem što je to ulilo povjerenje u njezine followere da joj povjeruju da je dobar i da ga kupe. ne znam zbog čega imate tako napadne komentare. radim istraživanje u sklopu završnog rada na fakultetu i dobila sam takvu temu i to je to. rezultati će pokazati ima li tu povjerenja ili nema. i ako ima je li to radi boja koje prevladavaju na fotkama, je li to radi prirodnosti i iskrenosti influencera, radi njihove autentičnosti ili zbog nečeg sasvim desetog.
prije 23 dana, 13:22
> NikDoc: > > sanjaurban: > > O kakvom se povjerenju radi na temelju boje džempera? Maša Zibar dobije pare za reklamu Samsung galaksija, osmisli neku priču, pukne par fotki i mi bismo joj trebali vjerovati da je to dobar mobitel za nas? Sutra će isto radit sa šminkom, a prekosutra sa špagetima. I meni se čini da vam je anketa otišla u krivom smjeru. Ne znam čemu će doprinjeti ta anketa. Ella Dvornik bezbrižno živi od svojih hejtera, može njeno dijete imat i pogužvanu majicu, još bolje. To je posao. Novi, moderan posao u kojem opstaju samo najbolji. > ima ljudi i koji bi kupili taj isti mobitel na preporuku Maše Zibar, a ja istražujem što je to ulilo povjerenje u njezine followere da joj povjeruju da je dobar i da ga kupe. ne znam zbog čega imate tako napadne komentare. radim istraživanje u sklopu završnog rada na fakultetu i dobila sam takvu temu i to je to. rezultati će pokazati ima li tu povjerenja ili nema. i ako ima je li to radi boja koje prevladavaju na fotkama, je li to radi prirodnosti i iskrenosti influencera, radi njihove autentičnosti ili zbog nečeg sasvim desetog. ma neće ga kupiti zbog inluencera nego zbog svoje glupe glave, ma nisu mi komentari trebali biti napadni, krivo ste doživjeli, pratim fenomen influencera zbog skroz drugih razloga
prije 23 dana, 14:12