Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moze mala pomoc

Sta mislite bili postolar moga ista napravit? Kupila prosle god na kraju lita,iden obuc iman sta i vidit...2 desne sandale 😂🙄🤦‍♀️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f22d94be4bd1aa24de536158cdac7216.jpg) Ili ako neko ima iste,rado kupujen, iako mi triba samo liva 😁
2020 07 16
Ha-ha... Baš ste me nasmijali. :') :') :') Mislim da je najbolje da napravite reklamaciju i tražite povrat novca.
2020 07 16
Ne moze napraviti povrat kad su kupljene prosle godine. A mislim da nazalost ni postolar ne moze tu nista. Sorry, ali placem od smijeha.
2020 07 16
> nefertiti111: > Ne moze napraviti povrat kad su kupljene prosle godine. > A mislim da nazalost ni postolar ne moze tu nista. > Sorry, ali placem od smijeha. Pa ako nije dućkas negdje u nedođiji, može pokušati reklamirati. Da, malo je smiješno.
2020 07 16
Ajmeeee, znači netko ima dvi live....triba tu ženu nać pa ić s njon na kavu......ovo bi vam trebali uvažit bez obzira na datum kupnje....a postolar bi se isto mogao dobro nasmijat..
2020 07 16
> nefertiti111: > Ne moze napraviti povrat kad su kupljene prosle godine. > Obično je garancija 2 godine. Ja sam svašta vračala u tom periodu.
2020 07 16
Nakon godinu dana, iskreno sumnjam da ce uvaziti reklamaciju, a i kako dokazati da su tad kupljene dvije lijeve 🤷‍♀️ Ali ako ima racun moze pokusati, nikad se ne zna. Dapace.
2020 07 16
Ja bi probala vratit, možda još u dućanu imaju dvije live :') :') :')
2020 07 16
> vedranapv: > Ja bi probala vratit, možda još u dućanu imaju dvije live :') :') :') hehehe i pitaju se kako netko nosi 2 desne i nije se još javio!!!
2020 07 16
Šteta da niste odmah vidjeli... :'(
2020 07 16
Hahaha umirem od smijeha!! Ovo je baš peh! Ali odite zamijenit, pa niste ih nosili, pogotovo ne dvije desne 😭😭😭
2020 07 16
> sanjaurban: > > vedranapv: > > Ja bi probala vratit, možda još u dućanu imaju dvije live :') :') :') > hehehe i pitaju se kako netko nosi 2 desne i nije se još javio!!! Sto posto x-)
2020 07 16
> sanjaurban: > Ajmeeee, znači netko ima dvi live....triba tu ženu nać pa ić s njon na kavu......ovo bi vam trebali uvažit bez obzira na datum kupnje....a postolar bi se isto mogao dobro nasmijat.. :') :') baš to, negdje neka žena isto tužna s dvije lijeve. Stvarno šteta da prije niste vidjeli, sumnjam da se išta može, al vrijedi pitati
2020 07 16
> iskrica0: > > sanjaurban: > > Ajmeeee, znači netko ima dvi live....triba tu ženu nać pa ić s njon na kavu......ovo bi vam trebali uvažit bez obzira na datum kupnje....a postolar bi se isto mogao dobro nasmijat.. > :') :') baš to, negdje neka žena isto tužna s dvije lijeve. Stvarno šteta da prije niste vidjeli, sumnjam da se išta može, al vrijedi pitati To sam i ja pomislila, sad sigurno neka druga žena misli što će s dvije lijeve :")
2020 07 16
Bila jucer,samo su me blido pogledale 🙃 Inace ka hrcak cuvan racune a od njih neman. Da iman rn zaminili bi, ovako poija vuk magare 🙄 Mislin kad san izasla iz ducana da su prodavacice zavalile od smija. Jedva su se isprid mene suzdrzavale 😂
2020 07 16
1 2 Sljedeći