Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Fažana/Pula

Bok cure, idem na more napokon nakon 4 godine i želim maksimalno iskoristiti ovo putovanje. Može preporuke što obići u tim mjestima (može i okolica) gdje jesti a da cijene nisu abnormalno skupe (za siroticu iz Slavonije 😆). Hvala vam ❤️❤️
2020 07 17
Premantura restoran Stellina, odlican 😊 odite jedan dan na Rt Kamenjak, predivne plaze i priroda, jedino se placa ulazak sa autom. Brioni, Verudela u Puli..
2020 07 18
Iz Pule sam, slažem se za papicu u Alighieriju, to vam je u centru. Također, pizzerije (i Restorani) Jupiter, Papillon, Samanta, pečenjare Bulevar, Dva Asa, imate na fejsu stranice pa pregledajte meni i cijene. Plaže na Verudeli su lijepe i nisu krcate, Stoja, Zelenika, Pješčana Uvala (uvijek je gužva ali je plaža bas lijepa). Sa Verudele (luka Bunarina) svakih sat vremena vozi brod za obližnji otočić Fratarski, karta kosta 15-20 kn, nisam sigurna ako su povisili, vozite se 10-ak minuta i možete uživati cijeli dan na otoku, nema previše ljudi i prekrasno je. Fazana je doslovno cijela uz more pa ima dosta mjesta za kupanje, meni najljepše kod kampa Bi Village, pješke možete doći i u Valbandon i na Puntiželu. Kako su već spomenuli, Rt Kamenjak je predivan ali plaća se ulaz sa autom. 🙂 Slobodno se javite ako vas još šta zanima 😋
2020 07 18