Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ugg classic double bow- pomoc

Pozdrav svima! Trebala bih pomoc oko odabira velicine uggsica...naime imam jedne br 39 i dobre su mi, cak mrvicu idu prema naknap..i mislim si mozda bi trebala br vece uzeti i kupim druge (slika nize) br 40- ogromne🙄🙄 nisu isti model pa je mozda i do toga...uglavnom, nadem ja te iste br 38 (39 naravno nema) i kako sam citala da su ugg classic uglavnom veci kalupi i da se razgaze tokom nosenja, da li da uzmem br manje od svog broja ili ne? Puno hvala 🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f276782024da47061053d68c8ce7a8c0.jpg)
2020 07 21
Razlika vam je ako su brojevi dječiji ili odrasli. Ja dječije imam broj 35 (US 5) i dobre su mi, čak i sad kad mi je noga narasla na 36, njih mogu bez problema. Imam i Bailey button i ove double bow 2 kom i isti broj su mi, ali DJEČIJI. Da, probala sam odrasli 36 i male su mi bile, trebao mi je broj 37. To kod njih je jako čudno s brojevima i uopće ne kužim... Kad kupujem preko neta, uzimam isključivo dječiji broj US 5, po tome se nekako ravnam i budu mi dobre. Imate super cijene na ugg.si i na ugg emporium s time da ugg.si ima i besplatnu dostavu preko 100€, dok je na emporiumu dosta skupa dostava
2020 07 21
Ne samo razlika u dicijim-odraslim,ima razlike od modela do modela. Ni sama ne znan koliko ih iman i niti jedne nisu isti kalup 🙄 Classic te zanima? Definitivno br manje 😉
2020 07 21
> IvonaKarasov: > Razlika vam je ako su brojevi dječiji ili odrasli. Ja dječije imam broj 35 (US 5) i dobre su mi, čak i sad kad mi je noga narasla na 36, njih mogu bez problema. Imam i Bailey button i ove double bow 2 kom i isti broj su mi, ali DJEČIJI. Da, probala sam odrasli 36 i male su mi bile, trebao mi je broj 37. To kod njih je jako čudno s brojevima i uopće ne kužim... Kad kupujem preko neta, uzimam isključivo dječiji broj US 5, po tome se nekako ravnam i budu mi dobre. Imate super cijene na ugg.si i na ugg emporium s time da ugg.si ima i besplatnu dostavu preko 100€, dok je na emporiumu dosta skupa dostava Hvala, mislim da mi djecji nece odgovarati, a htjela bi bas ove koje trenutno prodajem jer su mi prevelike :(
2020 07 21
> Mystery: > Ne samo razlika u dicijim-odraslim,ima razlike od modela do modela. > Ni sama ne znan koliko ih iman i niti jedne nisu isti kalup 🙄 > Classic te zanima? Definitivno br manje 😉 Hvala, znaci 38 bi mogle biti dobre 😁
2020 07 21
Ako je u pitanju classic sigurno br manje. 😉
2020 07 21
> Mystery: > Ako je u pitanju classic sigurno br manje. 😉 Radi se o ugg classic double bow, imaju iza masnu...e sad bas gledam imam ugg classic galaxy 39 i okej su mi, a broj vece ove sa slike (po njima samo 1 cm vece)- ispadaju mi skoro...tako da se nadam da ce biti okej, stvarno su im cudni brojevi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3c80cc70b4a9ff772cf1b78fa7ee090f.jpg)
2020 07 21
Takva neman,bar za sada 😇 Ali classic mini,tall,bailey bow i da ne nabrajan dalje...i sve su br manje od vel koju inace nosin i pasu mi 👍
2020 07 21