Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dodatni posao - ankete

Pozdrav svima! Na jednoj sam temi napisala da popunjavam ankete pa me nekoliko cura u inbox pitalo o cemu se radi pa evo: - prvi korak je registracija na panel (preko mog linka ili mail adrese koju mi posaljete u inbox pa vam ja posaljem pozivnicu) - ima ih vise: ipsos, hendal, jaznam, marketagent.. - prilikom registracije popunite prvi upitnik - opcenito - godine, spol, skolovanje/posao, broj clanova kucanstva, primanja, interesi.. ne ostavljate im jmbg, oib ili bilo sto trece - prema gore navedenom oni vam mailom salju ankete - teme budu: covid (evo sad je aktualno), politika (kad su neki izbori), zdravlje - lijekovi, reklame, serije, ljubimci.. - neko prosjecno trajanje je 5-10 minuta - ovisno o trajanju ankete dobijete bodove, a kad skupite odredeni broj bodova mijenjate ih za nagrade - poklon bon u dm, mulleru, lidlu, plodinama, mozete si ih prebaciti na paypal ili mozete donirati nekoj udruzi, npr. Klaunovi doktori - mozete sudjelovati i u telef anketiranju, ako zelite - ankete su u pravilu anonimne - nema tu zarade ali nista ne gubite, osim par minuta, a lijepo je primiti bon na kucnu adresu i pocastiti se, besplatno 😁 Nadam se da sam sve napisala, ako vas jos sto zanima slobodno pitajte 🙂 Za kraj vam ostavljam link za reg na JaZnam panel, a ako zelite pozivnicu i za druge posaljite mi mail https://jaznam.hr/?Data=referrer%7c553981CE47A833849652ED90A2BEFBC6;xbt%7c102#register
prije 17 dana, 15:31
Pozdrav! Mogu se ja nekako angažirati za ovo? Dobro bi mi došao neki kupon za dm😝> Maleficent80: > Pozdrav svima! > Na jednoj sam temi napisala da popunjavam ankete pa me nekoliko cura u inbox pitalo o cemu se radi pa evo: > - prvi korak je registracija na panel (preko mog linka ili mail adrese koju mi posaljete u inbox pa vam ja posaljem pozivnicu) > - ima ih vise: ipsos, hendal, jaznam, marketagent.. > - prilikom registracije popunite prvi upitnik - opcenito - godine, spol, skolovanje/posao, broj clanova kucanstva, primanja, interesi.. ne ostavljate im jmbg, oib ili bilo sto trece > - prema gore navedenom oni vam mailom salju ankete > - teme budu: covid (evo sad je aktualno), politika (kad su neki izbori), zdravlje - lijekovi, reklame, serije, ljubimci.. > - neko prosjecno trajanje je 5-10 minuta > - ovisno o trajanju ankete dobijete bodove, a kad skupite odredeni broj bodova mijenjate ih za nagrade - poklon bon u dm, mulleru, lidlu, plodinama, mozete si ih prebaciti na paypal ili mozete donirati nekoj udruzi, npr. Klaunovi doktori > - mozete sudjelovati i u telef anketiranju, ako zelite > - ankete su u pravilu anonimne > - nema tu zarade ali nista ne gubite, osim par minuta, a lijepo je primiti bon na kucnu adresu i pocastiti se, besplatno 😁 > Nadam se da sam sve napisala, ako vas jos sto zanima slobodno pitajte 🙂 > Za kraj vam ostavljam link za reg na JaZnam panel, a ako zelite pozivnicu i za druge posaljite mi mail > https://jaznam.hr/?Data=referrer%7c553981CE47A833849652ED90A2BEFBC6;xbt%7c102#register
prije 17 dana, 17:52
@RitaMisic bodove za kupon ćete skupiti negdje sljedeće godine, ne ide to tako brzo. Ali, realno, bolje ista nego ništa. 😃
prije 17 dana, 20:50
Rita za panel JaZnam samo klikni na taj link koji sam gore stavila. Ipsos: https://adriapanel.ipsosadria.com/Account/Registration?SID=1&FID=d91b19c6a98d4ce7a2e002327d6701e6 A za ostale mi treba tvoja mail adresa pa cu ti poslati pozivnicu.
prije 17 dana, 20:51
> LornaSabic: > @RitaMisic bodove za kupon ćete skupiti negdje sljedeće godine, ne ide to tako brzo. Ali, realno, bolje ista nego ništa. 😃 Ovisi, na ipsosu se skupi za 2-3 mjeseca 😉
prije 17 dana, 20:52
Ispunjavam dosta dugo ankete za nekoliko firmi. Bila vam je tema o tome, tamo se spominju sve žive firme i iskustva cura. Ukratko, da se skupe nagrade, dosta dugo traje, ali nije da se znojite od posla pa dobro dođe. Npr. preko GFK sam zaradila usisavač za nekih godinu dana. Čekam isporuku u rujnu jer 7. i 8. mj. ne šalju nagrade. Marketagent mi isplaćuje eure na Skrill. Talk online po 100 kn na tekući. Ostali daju bonove za DM i Plodine.
prije 17 dana, 21:47
Već par godina ispunjavam skoro svaku anketu koja mi dođe na mail tako da pišem iz iskustva a ne napamet haha. Vjerojatno ne spadamo u istu ciljanu skupinu pa pokupim manje bodova. > Maleficent80: > > LornaSabic: > > @RitaMisic bodove za kupon ćete skupiti negdje sljedeće godine, ne ide to tako brzo. Ali, realno, bolje ista nego ništa. 😃 > Ovisi, na ipsosu se skupi za 2-3 mjeseca 😉
prije 17 dana, 21:55
pratim :D
prije 17 dana, 00:27
I ja popunjavam ankete i zadovoljna sam. S vremenom se skupe bodovi.
prije 15 dana, 08:24
Ako Vas zanima skeniranje kupovine gdje možete osvojiti vrijedne nagrade, javite se. Sve što je potrebno aplikacija i slobodno vrijeme i radite u udobnosti svog doma.
prije 15 dana, 11:41
Postoje i stranice gdje skupljate bodove igrajući igrice, popunjavajući kvizove.
prije 14 dana, 08:55
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj