Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Mjesto stanovanja krivo navedeno na profilnoj

Jedino što mi je presudno su povratne informacije. Što se mjesta tiče stvarno nisam pridavala pažnju tome
2020 07 29
> malllaaaa: > @sanjaurban > Nije mi bilo teško. Zašto bih bacala 20-30 kn mjesečno na to (+ održavanje kartice 10+kn) ako sam u mogućnosti prošetati do poslovnice i obaviti što mi treba, i to nekoliko puta kroz mjesec. Ionako mi banka nije trebala svaki dan. Tko ima para za bacanje na bankarske usluge, njegovo pravo. Ja sam u zagrebackoj i ni kune nisam platila za mbankarstvo. Placam samo 2 kn po transakciji novca na drugu banku
2020 07 29
> BiggieS: > > amber19: > > > Jagoda_letgo: > > > Mislim da ne mora biti prevara u pitanju, iako razumijem strah. Ja dok nisam imala racun u banci davala sam podatke tatine kartice(moglo je biti da tata i ja nismo na istoj adresi?) Moze biti bilo sto u pitanju, ali nikada nisam razmisljala da bi tako sto bilo znak prevare. > > Nadam se da ste u pravu,inače se javim kroz par dana.🙃 > Meni ti je npr. u banci kao i svugdje navedeno mjesto prebivališta, a ja sam vecinu godine u mjestu boravišta. I mislim da je tako većinu npr. studenata ili onih koji su odselili u drugi grad zbog posla, a žive u podstanarstvu. > Lokaciju na krpicama mijenjam ovisno o tome gdje se trenutno nalazim. Slazem se, dok sam dosla na Krpice davnih dana, zivjela sam doma, a onda sam otišla na faks. Prebivaliste mi je ostalo doma, a mijenjala sam boraviste. Od tada mi je na profilu Zagreb da drugi vide gdje radim primopredaje. Kad su mi cure uplacivale, u banci mi je bila adresa prebivalista, ali nikome nikad to nije bilo čudno. Mislim da se sve moze iskomunicirati, pa ja ako mi je nesto cudno, pitam 😊
2020 07 31
neke muljaju, neke ne...iskustva su mi podijeljena. Ospen se kad vidin Belišće s nula povratnih...jedno vrime je svaka druga muljatorica bila iz Belišća, ali sad su ko "Lijepom našom", ima ih u svakoj zabiti.
2020 07 31
1 2 3