Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Povratne informacije podižu prodaju?

> sanjaurban: > > embrace: > > Možda je slučajnost, no primjetila sam više puta da se isto dogodilo. Dakle, ako dobijete u istom danu više povratnih, taj isti dan, ili dan poslije, dobijete značajno više upita za artikle, kao da im je povećana vidljivost. > Ne znam kako bi ovo bilo moguće? Svi artikli koji su objavljeni poslije vašeg biti će vidljivi na stranicama prije vaših..osim onih kojima su plaćene posebne usluge...barem mislim da je tako. Povratne pozitivne informacije svakako će u nama stvoriti osjećaj sigurnosti jer je vrlo vjerojatno da se iza 500 suradnji krije netko s kim se možete dogovoriti (iako se samo katkad pokaže da nije tako)...ja na 100 pozitivnih već kažem vau....jer puno je to posla....a na 1000 moj naklon do poda.... Moja pretpostavka je da se u rubrici "slični artikli", koja se nalazi ispod svakog pregledanog artikla, pojavljuju češće ako osoba ima više bodova (za svaku povratnu ocjenu i svaki prodan artikl se dobijaju bodovi). No, samo pretpostavljam, stoga i pitam...
2020 08 04
1 2