Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

SVADBA - Zagreb

Pozdrav djevojke 😊 Prijateljica traži salu/restoran za svadbu za cca 150 ljudi u Zagrebu. Neki od "glavnih" uvjeta da nije cijena neka prepreskupa i njoj najbitnije, pod. 😂 Alegrična je na neke prastare podove, pločice s vidljivim fugama i slično. Imate li kakve prijedloge? 😊
2020 07 30
Za koji datum? S obzirom na situaciju morat će imati sreće ako želi unutar narednih godinu ili dvije Edit: zbog pomicanja datuma svadbi i bukiranost sam mislila, ne zbog samog virusa i zatvaranja
2020 07 30
> TinTina987: > Za koji datum? S obzirom na situaciju morat će imati sreće ako želi unutar narednih godinu ili dvije > Edit: zbog pomicanja datuma svadbi i bukiranost sam mislila, ne zbog samog virusa i zatvaranja Da, toga su svjesni nažalost 😏 Zapravo su htjeli pronaći neku salu pa se raspitati kada ima slobodno tokom iduće godine. Nije velika žurba.
2020 07 30
Evo od mojih preporuka je Lido i Spoon. Ili Trajbar, Corberone, Golf tereni Zagreb koji imaju šator
2020 07 31
Mi smo imali svadbu u Zovku na Slavonskoj aveniji. Samo pohvale za organizatoricu i osoblje. Sala prekrasna, konobari nevidljivi, hrana ukusna...Da se opet udajem išla bi tamo definitivno.
2020 08 29
Ivić catering - sala Loft Parket, visoki strofovi s gredama, nema glupih stupova po dvorani. Hrana je fantasticna, uopce nije svatovski masovna, oko svega se potrude. Imala božićno vjenčanje kod njih. https://www.ivic.hr/?page_id=364
2020 09 03
> Marijazgzg: > Pozdrav djevojke 😊 > Prijateljica traži salu/restoran za svadbu za cca 150 ljudi u Zagrebu. > Neki od "glavnih" uvjeta da nije cijena neka prepreskupa i njoj najbitnije, pod. 😂 Alegrična je na neke prastare podove, pločice s vidljivim fugama i slično. > Imate li kakve prijedloge? 😊 Hotel Diplomat u Novom Zagrebu, nova velika i moderna dvorana :)
2020 09 06
Imam ogromnu rodbinu i godišnje odradimo barem 10 svadbi🤣 Dakle top 5 kao gostu, gdje je sve bilo tip top (znam da su negdje cijene paprene ) 1. Konjički klub Trajbar 2. Golf and Country club Zagreb 3. Hotel Zovko 4. Imanje Luna 5. Kornati wedding & events
2020 09 10