Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta i problemi

Pozdrav svima! Danas sam imala problem u pošti. Naručila sam si nešto pouzećem, čekala skoro tjedan dana i bilo mi je sumnjivo zašto im toliko treba da mi paket stigne. Provjerim po šifri, svi podaci su točno napisani, i na kraju piše da je poštar pokušao uručiti paket na datum na koji sam ja bila cijeli dan doma i poštara apsolutno nije bilo niti cedulje u sandučiću?! I odem danas u svoju poštu gdje mi kažu da nemaju nikakav paket za mene. Provjeravaju po šifri, paketa nema. Na kraju su zvali poštanski ured u drugom gradu i saznali da je paket tamo. Kako?! Nisam dobila odgovore. Zna li netko od vas kako je to moguće? Znači sigurno nije prvi put da im se to dogodilo kad su pretpostavili da je paket u drugom gradu. Zbunjena sam i osjećam se glupo, sad se bojim da će mi svi paketi tamo otići. Već razmišljam da ću prekrižiti poštu i prebaciti se samo na Tisak...
prije 11 dana, 00:45
Posta je katastrofa, uopce mi nije jasno kako si jedna drzava moze dozvoliti da joj jedna takva, esencijalna, usluga (ne) funkcionira kako bi trebala. Ja sam nesto narucivala prosli tjedan, platila postarinu 10€ da bi mi postar pustio obavijest kako me nije bilo doma a ja sa bebom doma po cijele dane, pogotovo sad kad je pretoplo za iza i igdje. Ne smeta mi otic do poste, smeta mi da se uredno naplacuje i previse novaca za uslugu koja na kraju nije napravljena. Nemas se ni kome zaliti, sve i da hoces.
prije 11 dana, 09:46
> TinaCS1994: > Posta je katastrofa, uopce mi nije jasno kako si jedna drzava moze dozvoliti da joj jedna takva, esencijalna, usluga (ne) funkcionira kako bi trebala. > Ja sam nesto narucivala prosli tjedan, platila postarinu 10€ da bi mi postar pustio obavijest kako me nije bilo doma a ja sa bebom doma po cijele dane, pogotovo sad kad je pretoplo za iza i igdje. > Ne smeta mi otic do poste, smeta mi da se uredno naplacuje i previse novaca za uslugu koja na kraju nije napravljena. > Nemas se ni kome zaliti, sve i da hoces. Na koji će način 'država' znati da nešto u HP nije ok, ako se 'državi' ne žalite. Postoje u HP po hijerarhiji odjeli, odnosno članovi uprave koji su kompetentni za taj odjel i izravno njima poslati mail, a ne se natezati po poslovnicama, gubiti vrijeme i živce i novac. Ako pošaljete paket HP expressom za dostavu slijedeći dan, a oni dostave za 2 -3 dana ili samo 1 dan nakon, imate pravo na povrat troška. Tolerirate im, ok, nemate pravo 'plakati' na forumu i pitati kako je to moguće. Sve je moguće ako se ne reagira na pravu adresu. Oni koji su to napravili, njima je u hipu i odgovoreno i reagiralo se promptno, nisu čekali mjesecima odgovor.
prije 11 dana, 11:55
> LovelyLady: > Pozdrav svima! > Danas sam imala problem u pošti. > Naručila sam si nešto pouzećem, čekala skoro tjedan dana i bilo mi je sumnjivo zašto im toliko treba da mi paket stigne. Provjerim po šifri, svi podaci su točno napisani, i na kraju piše da je poštar pokušao uručiti paket na datum na koji sam ja bila cijeli dan doma i poštara apsolutno nije bilo niti cedulje u sandučiću?! > I odem danas u svoju poštu gdje mi kažu da nemaju nikakav paket za mene. Provjeravaju po šifri, paketa nema. Na kraju su zvali poštanski ured u drugom gradu i saznali da je paket tamo. Kako?! Nisam dobila odgovore. > Zna li netko od vas kako je to moguće? Znači sigurno nije prvi put da im se to dogodilo kad su pretpostavili da je paket u drugom gradu. Zbunjena sam i osjećam se glupo, sad se bojim da će mi svi paketi tamo otići. Već razmišljam da ću prekrižiti poštu i prebaciti se samo na Tisak... Traži povrat troška, barem to. Nemoj odustati, a na njima je upozoriti dostavu, poštara ili goluba koji dostavlja pakete.
prije 11 dana, 11:59
Žalite se da je otišlo u krivi grad
prije 11 dana, 12:13
Meni nije jasno da uz Tisak i dalje toliko puno šaljete poštom...ok, možda za neke veće pakete koji ne stanu u najveću kutiju, ali za sve drugo....zašto pošta?? Čak i one cure koje žive u mjestima di nema Tiska, sigurno 1 tjedno moraju u neko obližnje mjesto koje ima Tisak, pa se tako iskombinira da dođe paket....
prije 11 dana, 12:21
> _Smajlica_: > Meni nije jasno da uz Tisak i dalje toliko puno šaljete poštom...ok, možda za neke veće pakete koji ne stanu u najveću kutiju, ali za sve drugo....zašto pošta?? Do sada nisam imala problem sa poštom. U pošti se mogu slati odjevni predmeti u kovertama, što mi na Tisku ne dozvole te oni nemaju mogućnost slanja i plačanja pouzećem. Ono što mi odgovara je da mogu poslati veliki paket za samo 18 kn, a ne 27 u L kutiji. Jeftinije je kupovati ako se šalje poštom što se tiče veće količine nečega. S tim da sam nedavno i imala problem s Tiskom što su izgubili paket u vrijednosti 400 kn. Mjesec dana natezanja da će uplatiti navedeni iznos i odjednom su našli paket. Zapravo i Tisak i pošta imaju i dobre i loše strane.
prije 10 dana, 12:31
> iskrica83: > Žalite se da je otišlo u krivi grad Da idem u poštu ili? Stvarno nisam imala problema s poštom do sada...ovo mi je baš čudno ispalo.
prije 10 dana, 12:32
> _Smajlica_: > Meni nije jasno da uz Tisak i dalje toliko puno šaljete poštom...ok, možda za neke veće pakete koji ne stanu u najveću kutiju, ali za sve drugo....zašto pošta?? > Čak i one cure koje žive u mjestima di nema Tiska, sigurno 1 tjedno moraju u neko obližnje mjesto koje ima Tisak, pa se tako iskombinira da dođe paket.... Zato što se poštom sitnice mogu poslati za 3 kn, već Tisak nema tu soluciju ;)
prije 10 dana, 12:35
> LovelyLady: Zapravo i Tisak i pošta imaju i dobre i loše strane. Točno!
prije 10 dana, 14:02
Ja sam jednoj korisnici prije nekoliko dana slala paket preko pošte, još joj nije došao, prespori su. Tisak je vrh!
prije 10 dana, 18:21
> katarinamartina: > > TinaCS1994: > > Posta je katastrofa, uopce mi nije jasno kako si jedna drzava moze dozvoliti da joj jedna takva, esencijalna, usluga (ne) funkcionira kako bi trebala. > > Ja sam nesto narucivala prosli tjedan, platila postarinu 10€ da bi mi postar pustio obavijest kako me nije bilo doma a ja sa bebom doma po cijele dane, pogotovo sad kad je pretoplo za iza i igdje. > > Ne smeta mi otic do poste, smeta mi da se uredno naplacuje i previse novaca za uslugu koja na kraju nije napravljena. > > Nemas se ni kome zaliti, sve i da hoces. > Na koji će način 'država' znati da nešto u HP nije ok, ako se 'državi' ne žalite. Postoje u HP po hijerarhiji odjeli, odnosno članovi uprave koji su kompetentni za taj odjel i izravno njima poslati mail, a ne se natezati po poslovnicama, gubiti vrijeme i živce i novac. > Ako pošaljete paket HP expressom za dostavu slijedeći dan, a oni dostave za 2 -3 dana ili samo 1 dan nakon, imate pravo na povrat troška. > Tolerirate im, ok, nemate pravo 'plakati' na forumu i pitati kako je to moguće. Sve je moguće ako se ne reagira na pravu adresu. > Oni koji su to napravili, njima je u hipu i odgovoreno i reagiralo se promptno, nisu čekali mjesecima odgovor. Sve je to meni jasno, ne mislite da ima previse zalba? Sto ti ljudi iz uprave misle da je divno i krasno? U svakom slučaju, na krpicama ne koristim usluge poste a webshopove koji imaju istaknuto da salju Hp-om izbjegavam. Ova kupnja se zalomila slučajno. Lp,
prije 10 dana, 18:58
> katarinamartina: > > TinaCS1994: > > > katarinamartina: > > > > TinaCS1994: > > > > Posta je katastrofa, uopce mi nije jasno kako si jedna drzava moze dozvoliti da joj jedna takva, esencijalna, usluga (ne) funkcionira kako bi trebala. > > > > Ja sam nesto narucivala prosli tjedan, platila postarinu 10€ da bi mi postar pustio obavijest kako me nije bilo doma a ja sa bebom doma po cijele dane, pogotovo sad kad je pretoplo za iza i igdje. > > > > Ne smeta mi otic do poste, smeta mi da se uredno naplacuje i previse novaca za uslugu koja na kraju nije napravljena. > > > > Nemas se ni kome zaliti, sve i da hoces. > > > Na koji će način 'država' znati da nešto u HP nije ok, ako se 'državi' ne žalite. Postoje u HP po hijerarhiji odjeli, odnosno članovi uprave koji su kompetentni za taj odjel i izravno njima poslati mail, a ne se natezati po poslovnicama, gubiti vrijeme i živce i novac. > > > Ako pošaljete paket HP expressom za dostavu slijedeći dan, a oni dostave za 2 -3 dana ili samo 1 dan nakon, imate pravo na povrat troška. > > > Tolerirate im, ok, nemate pravo 'plakati' na forumu i pitati kako je to moguće. Sve je moguće ako se ne reagira na pravu adresu. > > > Oni koji su to napravili, njima je u hipu i odgovoreno i reagiralo se promptno, nisu čekali mjesecima odgovor. > > Sve je to meni jasno, ne mislite da ima previse zalba? Sto ti ljudi iz uprave misle da je divno i krasno? > > U svakom slučaju, na krpicama ne koristim usluge poste a webshopove koji imaju istaknuto da salju Hp-om izbjegavam. Ova kupnja se zalomila slučajno. Lp, > 'Ispod' članova uprave ima njih više, direktori, voditelji i svaštanešto pa uprava pojma nema. Nema šanse da bi sve znali, jer na HP radi više tisuća djelatnika.
prije 10 dana, 21:21
> _Smajlica_: > Meni nije jasno da uz Tisak i dalje toliko puno šaljete poštom...ok, možda za neke veće pakete koji ne stanu u najveću kutiju, ali za sve drugo....zašto pošta?? > Čak i one cure koje žive u mjestima di nema Tiska, sigurno 1 tjedno moraju u neko obližnje mjesto koje ima Tisak, pa se tako iskombinira da dođe paket.... Je, meni je tisak ili trajektom pola sata tamo, pola nazad plzs čekanje ili 50 km niz otok groznom cestom od koje mi se smuci zivot. Lako je u većem gradu tisak, to imam kad sam doma, sad na otoku zaboravi.
prije 9 dana, 16:08
meni cesto zna pisati da je pokusana dostava, a da paket jos nije dosao u moju lokalnu postu, nego je ostao u glavnoj posti. cak i kad dobijem obavijest u posti paket jos nisu dobili. vec sam navikla da to rade, pa jos pricekam par dana da stigne u lokalnu postu. oni mijenjaju statuse onako random, nekad pise da je posiljka urucena primatelju, a zapravo mi dode koji dan kasnije
prije 8 dana, 20:02
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj