Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Komarnici za prozore i vrata

Bok cure! Da li imate komarnike (mreže) na prozorima i vratima i kakva su vaša iskustva? Ja ih planiram postaviti na prozore i balkonska vrata. Vidim da ima više vrsta (fiksni, rolo, harmonika...) i ne znam što odabrati. Također, ako imate za preporučiti nekog dobrog majstora odnosno tvrtku u Zagrebu bila bih vam zahvalna. :)
prije 10 dana, 14:55
Mi ih imamo od prošlog ljeta i preporođeni smo! Na većini prozora su postavljeni rolo, koji su praktičniji ali i skuplji od fiksnih, no nama se za sad čak i nije pokazala neka bitna razlika između jednih i drugih.
prije 10 dana, 21:40
Bitna razlika je ta da se rolo komarnici s vremenom zapune od prasine i peluda i onda to s vanjske strane ne mozes ocistiti, a ne prolazi gotovo nista zraka kroz njih kad su tako zastopani Fiksni na okviru su puno bolji izbor jer se samo kliknu na prozor i po potrebi ih skines i operes pod tusem. Imala sam obje varijante jer smo ovaj fiksni postavljali naknadno
prije 10 dana, 22:04
Mi ih imamo od pamtivijeka. Na prozorima rolo i fiksni a na vrata plise (to je nesto ka harmonika) i na magnet. Rolo sa zatvorenom tj sakrivenom kutijom tako da ne upada ni prasina a kamoli sta dr...ali to je poprilicno skuplja verzija,tako da preporucan fixne. Nista nisu losiji. Plise takoder,skuplja verzija pa preporucam na magnet. Sluzi svrsi i to odlicno 😉
prije 9 dana, 11:02