Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload fotografija

Curke , zašto mi neće uploadati fotke kako sam ih postavila? Naopačke su mi i izgleda baš nepregledno.. Probala sam sve, prijaviti se preko Chroma , Internet explorera... i ne pomaže..
2020 08 01
I meni je takoo cesto znalo biti,pa sam probavala stalno i nista i dalje bilo naopacke koliko god puta probavala hahah Onda ostavim i probam kasnije ili drugi dan i tek onda bude normalno..a znalo mi se i samo vratit u normalu nakon nekog vremena..a sad zasto tako bude,ne znam,ali mislim da to ni nije toliko strasno,jer svejedno se artikli dobro vide,nije da je mutno ili tako nesto 😊
2020 08 01
Hvala :)
2020 08 02
Upravo sam htjela otvoriti identičnu temu hahaha Meni je isto naopacke Koliko god puta sad ponovo probala i dalje je naopako
2020 08 02
Zašto mi neće prihvatiti artikl za prodaju? 4x sam probala ali nikako da ga prihvati. Prvi put stavljam možda nešto radim krivo ali popunjavam svaki prozorčić pa mi sad ništa nije jasno 🤔
2020 08 02
Mene zeza unošenje podataka,npr,upišem materija pamuk,a sustav mi ga zacrveni ,kao da je krivo i ne da mi da ništa objavim :( Neznam u čemu griješim ?!
2020 08 03
> barbie1: > Mene zeza unošenje podataka,npr,upišem materija pamuk,a sustav mi ga zacrveni ,kao da je krivo i ne da mi da ništa objavim :( > Neznam u čemu griješim ?! Pa i mora biti tako Evo primjer ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a26cb5bf8ed6b7149ee17443295fd67c.jpg)
2020 08 03