Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Problem u trudnoci

Jel se nekoj od vas dogodilo da imate bas problema s gljivicama u trudnoci, meni četvrta trudnoća i prvi put imam konstantno vec 2 mjeseca taj problem, mjenjala sam 3 vrste vaginaleta i krema i nista nije pomoglo, do doktorice nemogu, briseve ne rade, urinokultura je uredna
2020 08 04
Zasto ne rade briseve? Samo kod Vaseg gin ili? Ja bas prekjucer isla na bris...
2020 08 04
Probajte,ako niste, acidosalus vaginalete. Prirodne su i smiju u trudnoći. Meni su one pomogle prije trudnoće,čak mi riješile i teže probleme.
2020 08 05
Ja sam koriatila rojazol , kremu i vaginalete, nakon toga geonistin i opet rojazol i nista, a evo kod moje dok ne rade briseve do daljenjega, neznam zašto, urinokulturu samo,
2020 08 06
U kojem si tjednu trudnoce? Ja sam sutra 35. tjedan i meni je ginekolog davao vaginalete ‘na oko’ isto bez brisa. Bila sam uzela terapiju geonistina i sad mi dao medazol - to nisam htjela stavljati. Kupila sam bila na svoju ruku acidosalus i stavila jednu i rekao mi je da to ne koristim (bila sam trudna cca 3 mj) jer to moze biti toksicno - sta god mu to znacilo. Uostalom one nisu vaginalete koje lijece nego za obnovu vaginalne flore. Probaj ne jesti slatko - znam tesko je i sto vise jogurta i kefira. Kad si uzimala zadnju terapiju? > ankicabanankica: > Ja sam koriatila rojazol , kremu i vaginalete, nakon toga geonistin i opet rojazol i nista, a evo kod moje dok ne rade briseve do daljenjega, neznam zašto, urinokulturu samo,
2020 08 07
> Aaandreaaa: > U kojem si tjednu trudnoce? Ja sam sutra 35. tjedan i meni je ginekolog davao vaginalete ‘na oko’ isto bez brisa. Bila sam uzela terapiju geonistina i sad mi dao medazol - to nisam htjela stavljati. > Kupila sam bila na svoju ruku acidosalus i stavila jednu i rekao mi je da to ne koristim (bila sam trudna cca 3 mj) jer to moze biti toksicno - sta god mu to znacilo. Uostalom one nisu vaginalete koje lijece nego za obnovu vaginalne flore. > Probaj ne jesti slatko - znam tesko je i sto vise jogurta i kefira. Kad si uzimala zadnju terapiju? Prvi puta čujem da je acidosalus toksičan,one su baš na bazi lgga koji je u jogurtu. U svakom slučaju posavjetujte se s ginekologom,a ovaj savjet za izbjegavanje slatkog je svakako odličan.
2020 08 08
Inače izbjegavam slatko(dijabetes) i pazim na ishranu, ipak ne rade briseve, vadila sam obični urin i kks pokazalo.je.da ipak imam upalu, prepisala mi je cefalexin 2×2 svako 12 sati, i rojazol vaginalete svako drugu večer, ja sam 27 tjedan trudnoće sada.. uspila sam dobiti doktoricu i u petak ujutro vadila nalaze, opet mi je prepisala rojazol iako mi ne koriste baš, nadam se da če antibiotici rješiti stvar jer mi je muka više od toga,
2020 08 09
I ja sam gledala koji k zasto toksican, ali mi nije dao da koristim i rekla sam ok necu... > zagi.ka: > > Aaandreaaa: > > U kojem si tjednu trudnoce? Ja sam sutra 35. tjedan i meni je ginekolog davao vaginalete ‘na oko’ isto bez brisa. Bila sam uzela terapiju geonistina i sad mi dao medazol - to nisam htjela stavljati. > > Kupila sam bila na svoju ruku acidosalus i stavila jednu i rekao mi je da to ne koristim (bila sam trudna cca 3 mj) jer to moze biti toksicno - sta god mu to znacilo. Uostalom one nisu vaginalete koje lijece nego za obnovu vaginalne flore. > > Probaj ne jesti slatko - znam tesko je i sto vise jogurta i kefira. Kad si uzimala zadnju terapiju? > Prvi puta čujem da je acidosalus toksičan,one su baš na bazi lgga koji je u jogurtu. U svakom slučaju posavjetujte se s ginekologom,a ovaj savjet za izbjegavanje slatkog je svakako odličan.
2020 08 10
Nisam koristila nista od navedenog, nadam se da ce ta upala proci i da ces biti bolje. Mislim da ti se organizam navikao na rojazol i mozda vise ne djeluje kako bi trebao.... > ankicabanankica: > Inače izbjegavam slatko(dijabetes) i pazim na ishranu, ipak ne rade briseve, vadila sam obični urin i kks pokazalo.je.da ipak imam upalu, prepisala mi je cefalexin 2×2 svako 12 sati, i rojazol vaginalete svako drugu večer, ja sam 27 tjedan trudnoće sada.. uspila sam dobiti doktoricu i u petak ujutro vadila nalaze, opet mi je prepisala rojazol iako mi ne koriste baš, nadam se da če antibiotici rješiti stvar jer mi je muka više od toga,
2020 08 10