Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jedan dečko

Pozdrav😄. Pokušat ću biti što kraća. Uglavnom sam rezervirana osoba i nisam baš od onih koji se vole upoznavati s novim ljudima. To mi stvara stres. Međutim, odlučila sam malo izaći iz svoje comfort zone i javiti se jednom dečku. Nisam htjela biti previše napasna jer realno ne znam kakav je on i kako bi mogao reagirati. Napisala sam mu običan bok uz smajlić. Odgovorio mi je nakon 10 sati istim tonom. I sad pošto nisam znala što bih napisala, pitala sam ga bavi li se možda boksom. (Bavi se naravno, ali sve je bolje od onog,, kaj ima" ili,, kako si"). Odgovorio mi je također nakon 10 sati. Ne znam bi li trebala nastaviti razgovor. Možda dečko ne želi razgovarati s donekle nepoznatom osobom iz istoga grada. Možda je dečko zaposlen. Možda nije često na instagramu. Mlada sam i zbunjena i zaista ne znam baš uletavati dečkima i ovo je takav prvi pothvat. Što bi mi vi sugerirale? 🤔
2020 08 05
Možda je rezerviran baš poput tebe, pokušaj, bar ćeš znati na čemu si, ja i muž smo bili povučeni i trebali su nam drugi da nas spoje, a sad imamo 3 djece i uživamo, moj savjet je da budeš otvorena, napiši šta misliš, pozovi ga na kavu i uz neku možda smješnu poruku i znati ćeš,
2020 08 06
Nekoliko mogućih odgovora: 1. Ne da mu se dopisivati. Možda je više za razgovor uživo. 2. Možda je u vezi s nekim pa mu nisi prva na listi. 3. Možda mu se ne sviđaš po slikama, ako su dostupne javno za pogledati. 4. Ako te vidio uživo, moguće da mu je neugodno ukoliko je sramežljiv. Svakako je puno bolje da se upoznate uživo. Realno, ne možeš nikoga upoznati preko interneta. Tek kad provedeš duže vrijeme s osobom uživo, da pričate, da se družite, e onda si upoznala nekog. Ovo ti je gubitak vremena.
2020 08 06
Hvala vam na odgovorima i mišljenjima! Slažem se s vašim odgovorima. Ipak, na kraju sam odlučila da mu se neću više javljati. Ne želim ga gnjaviti i sebe dovoditi u neugodne situacije.I ovo hej za mene je bilo previše😅Slažem se da je online dopisivanje dugoročno bez upoznavanja gubitak vremena, ali ipak od nečega sam morala početi. Nisam mu baš mogla doći na adresu i pitati ga :,,Šećeru, jesi li za večeru? " Također, čačkajući malo dalje saznala sam da je stariji nego što sam mislila, ne puno, ali dovoljno da me proglasi balavicom. Radije ću se i dalje držati svoje sobe i knjiga, one mi ne izazivaju stres. 🤣
2020 08 06
> NikyPiky: > Hvala vam na odgovorima i mišljenjima! Slažem se s vašim odgovorima. Ipak, na kraju sam odlučila da mu se neću više javljati. Ne želim ga gnjaviti i sebe dovoditi u neugodne situacije.I ovo hej za mene je bilo previše😅Slažem se da je online dopisivanje dugoročno bez upoznavanja gubitak vremena, ali ipak od nečega sam morala početi. Nisam mu baš mogla doći na adresu i pitati ga :,,Šećeru, jesi li za večeru? " Također, čačkajući malo dalje saznala sam da je stariji nego što sam mislila, ne puno, ali dovoljno da me proglasi balavicom. Radije ću se i dalje držati svoje sobe i knjiga, one mi ne izazivaju stres. 🤣 Ja mislim da si pametno odlučila. :) Ne mislim da je glupo što si mu se prva javila, dapače, mislim da je bolje to nego sjediti u sobi i maštati da ti on iznenada pokuca na vrata. S tim da si ti to napravila s mjerom, znači nisi mu dosađivala, nisi pisala tko zna kakve poruke. Bila si jednostavna i odmjerena, i dala si mu šansu da nastavi razgovor ukoliko mu se sviđaš. Meni je alarmantno ovo njegovo odgovaranje nakon 10 sati. Ajde još nekako prvi put...ali drugi put je po meni već dobar znak da dečko baš i nije zainteresiran, a iz kojih razloga - samo on zna. Nemoj se obeshrabriti, svaki dečko kojem zapneš za oko će sigurno cijeniti prvi korak s tvoje strane, ako to napraviš s mjerom, kao što si po mojem mišljenju, i ovaj put. :)
2020 08 07