Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pitanjce za mame

Pozdrav mame, zanima me da li je robicu za bebe bolje prodavati kao komad npr 5 ili 10 kn ili kao lot? I jos da li je bolje napraviti lot samo velicina 56 pa lot velicina 62 ili npr lot velicina 56 do 74? Beba prerasla pa kad uhvatim vremena da slikam samo ne znam kako je bolje... Puno hvala svima
2020 08 07
Ja obično kupujem lotove i pretežno u jednoj veličini, max dvije :)
2020 08 07
Stvari za bebača uvijek uzimam na količine, pa mi pašu lotovi. Za tako malu robicu ok je lot u par veličina i da bude neka razumljiva cijena, onako 50 kn za 5-6 komada robice. A kad se radi o veličini 68 ili 92 onda jedan lot sastavite u veličini 68, a drugi u 92. Isto tako 5-6 komada za oko 50 kn. Nikako neki ogromni lotovi za 100-150 kn, to izbjegavajte. Takve oglase preskačem. Niti mi apsolutno SVE treba, niti mi je jeftino. To je nekako moj limit kada kupujem takve stvari, jer si računam i poštarinu na to do 20 kn pa me sveukupno izađe oko 70 kn. Iznad toga mi nema smisla jer si onda mogu na akciji tipa u L.i.d.l.u/K.a.u.f.l.a.n.d.u kupiti NOVO za te novce, a robica pamučna, peri deri. Kao kupac izbjegavam lotove tipa 1 hlačice +1 trenirkica ili ljetna majica + kratke hlače za 30-40 kn, to mi nekako previše izađe za par rabljenih stvari, a možda kod mog malca neće doći na red, kao i dosta robice koje nabavljam u trgovinama. Rabljena obuća ne više od 40 kn/kom. Ovo je samo moj pogled kada sam u ulozi kupca takvih stvari.
2020 08 07
Slazem se i ja, lotovi po veličini, 68 ljetno, 68 zimsko, 80 ljetno itd. Obuća isto po velicini ako se ima vise. Meni su 2 cure, pa mlađa dobije od starije, a starijom kupujem rabljeno. To se teško stigne iznosit kad su mali. Jedino skafandete i bunda moze pojedinačno, mozda u lotu s kapom i rukavicama.
2020 08 08
Meni se ne čini puno 40 kn za trenirku i hlačice ? 8-)
2020 08 08
Lotovi su svakako bolji, iako ja volim kupovati i pojedinačno,a tako sam i prodavala i to doista često. Npr. košuljica ili neka zgodna majica s običnom poštarinom ne ispadnu previše. Volim kad sama mogu složiti lot. Volim i kad su cijene realne jer ipak su ovo krpice 😉
2020 08 08
Nema pravila. Prodala sam dosta i lotova dječje robice i pojedinačno. Bilo je i slučajeva kad mi se veći lot raspodijelio između dva/tri kupca,pristala sam na razbijanje lota i prilagodila cijenu i svi su bili zadovoljni. Također cijena lota ovisi i o kvaliteti i stanju robe. 5 kvalitetnih majica i kao novih,sam znala prodati i za 150 kn ( 30 kn komad). Uglavnom,uspjela sam rasprodati gotovo svu robicu koju smo prerasli.
2020 08 09
> SilaVila: > Nema pravila. Prodala sam dosta i lotova dječje robice i pojedinačno. Bilo je i slučajeva kad mi se veći lot raspodijelio između dva/tri kupca,pristala sam na razbijanje lota i prilagodila cijenu i svi su bili zadovoljni. Također cijena lota ovisi i o kvaliteti i stanju robe. 5 kvalitetnih majica i kao novih,sam znala prodati i za 150 kn ( 30 kn komad). Uglavnom,uspjela sam rasprodati gotovo svu robicu koju smo prerasli. Potpisujem sve napisano. I ja razbijem lot ako kupac želi i isto rasprodam većinu. A što se tiče cijene,znala sam i skuplje od 30 po majici kupovati ako je baš ono što želim.
2020 08 09
> Vikili: > Meni se ne čini puno 40 kn za trenirku i hlačice ? 8-) Slažem se...i više nego povoljno! 😎
2020 08 11