Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Autobusne karte help!

Pozdrav dame, naime, kupila sam danas autobusnu kartu( za Zadar), međutim, nesto mi je iskrsnulo, ne mogu sutra ići, dakle namjenjena je za sutra 15.08, a ja ipak mogu 16tog ići, zanima me jel tko imao iskustva, npr da tu od 15tog, prebaci za dan kasnije? Jeli vrijedi to? Ili? Sutra budem kolodvor zvala ne znam hoće raditi zbog praznika.. :/
2020 08 14
> VolimModu26: > Pozdrav dame, > naime, kupila sam danas autobusnu kartu( za Zadar), međutim, nesto mi je iskrsnulo, ne mogu sutra ići, dakle namjenjena je za sutra 15.08, a ja ipak mogu 16tog ići, zanima me jel tko imao iskustva, npr da tu od 15tog, prebaci za dan kasnije? Jeli vrijedi to? Ili? Sutra budem kolodvor zvala ne znam hoće raditi zbog praznika.. :/ Naravno da možeš, ali nemoj gubiti vrijeme pozivom, jer je mala mogućnost da ćeš ih dobiti, ako da, nisam sigurna da ćeš na takav način riješiti. Vidim da si iz Splita pa bi bilo ok otići na autobusni, ali ne zadnji tren, nego minimalno 1 - 2 sata prije i moraju ti promijeniti termin, naravno ako ima mjesta u busu istog prijevoznika. Autobusni radi svaki dan, za to trebaš otići na šalter, ne u upravu AK, tako da je nebitno je li ili nije praznik.
2020 08 15