Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuka knjige

Molim vas preporuku nekog dobrog romana za početnike. Nešto lagano i ne predugačko, zanimljivo :)
2020 08 20
Harlan Coben: Nikome ni riječi ,Wiliam P.Young:Koliba,preporučujem,predivna knjiga! Martina Cole: Opasna žena ,nastavak tog romana je Maurina igra.Preporučila bih vam da najprije pročitate Kolibu.Mene se jako dojmila i mada sam je pročitala prije dosta godina, sve mi je ostalo u glavi.
2020 08 21
> amber19: > Harlan Coben: Nikome ni riječi ,Wiliam P.Young:Koliba,preporučujem,predivna knjiga! Martina Cole: Opasna žena ,nastavak tog romana je Maurina igra.Preporučila bih vam da najprije pročitate Kolibu.Mene se jako dojmila i mada sam je pročitala prije dosta godina, sve mi je ostalo u glavi. Ako izričito traži nešto lagano i kratko, onda "Koliba" baš i nije najbolji izbor :-) >
2020 08 21
Ne znam točno što znači početnik u čitanju, ali mislim da bi poslužile knjige za tinejdžere. Uglavnom su kratke, zanimljive, a ako su dobre - nema dobne granice za čitatelje. Moj prijedlog su ove: Catherine Doyle: Otok Čuvara oluja Lucy Strange: Tajna Slavujeve šume Ili topla ljubavna priča: Jenny Colgan: Okus čokolade u Parizu
2020 08 21
Malo veće knjige, ali su dobre Sjećanje jedne Gejše - Arthur Golden Jedi, moli, voli - Elizabeth Gilbert Manje Notni zapis ljubavi - Daphne Kalotay Ljeto je krivo za sve- Sarah Morgan Kvocijent poljubaca- Helen Hoang
2020 08 21
John White: Antroposki ljetopisi - I svezak - Mačonoša - II svezak - Gaal Pobjednik - III svezak - Geburaška kula - IV svezak - Željezno žezlo - V svezak - Potraga za Kraljem - VI svezak - Smrt gospodara tame :) :)
2020 08 21
Sve ću proučit od savjeta i izabrati Hvala puno😊
2020 08 21
> NadaMihaljevic: > Ne znam točno što znači početnik u čitanju, ali mislim da bi poslužile knjige za tinejdžere. Uglavnom su kratke, zanimljive, a ako su dobre - nema dobne granice za čitatelje. Moj prijedlog su ove: > Catherine Doyle: Otok Čuvara oluja > Lucy Strange: Tajna Slavujeve šume > Ili topla ljubavna priča: > Jenny Colgan: Okus čokolade u Parizu Ne čitam romane u slobodno vrijeme, pa bih nešto jednostavno, inače brzo izgubim koncentraciju, na to sam mislila pod početnika. Prijedlozi se čine super :)
2020 08 21
Hitar kao žudnja - L. Esquivel Roman Profesor - C. Bronte :D
2020 08 21
Haruki Murakami: Norveška šuma
2020 08 21
Jojo Moyes - Tu sam pred tobom,Nakon tebe, Jos uvijek ja, Djevojka koju si ostavio za sobom, Posljednje pismo tvojeg ljubavnika Sarah Morgan -ljeto je krivo za sve, mozda ovog bozica, praporci u snijegu Clare Swatman- Prije nego sto odes Musso - Mozda nebo zna
2020 08 22
Vladimir Nabokov - Lolita Ray Bradbury - Fahrenheit 451 Harper Lee - Kako ubiti pticu rugalicu
2020 08 23
> Eva.marija: > Vladimir Nabokov - Lolita > Ray Bradbury - Fahrenheit 451 > Harper Lee - Kako ubiti pticu rugalicu Dakle, ova tri naslova su pri vrhu moje osobne top liste najboljih romana svih vremena, ALI žena traži nešto jednostavno... ne bih joj baš to preporučila pod lagano :o
2020 08 24
Poštar uvijek zvoni dvaput
2020 08 25
Pregledam sve od preporuka :) Ne treba više, hvala svima 😀
2020 08 26
1 2