Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Osijek - što posjetiti

Pozdrav, idem u Osijek. Smještena sam u Bizovcu. Zanima me što posjetiti? Ostajem samo dva dana i toplice me ne zanimaju. Svakako ću posjetiti centar i možda Kopački rit. Imam auto pa može i u krugu 30km. Kafići, jeftini restorani? Možda kakva dobra trgovina?
2020 08 25
Tvrđu svakako (vodena vrata, Trg Vatroslava Lisinskog, Muzej Slavonije, Galerija morskog svijeta...), bowling u Portanovi, katakombe preko mosta, MrČinkos ili Rocher s palačinkama i waflima, Elpaso restoran na Dravi, vožnja kombajnom, rafting u Avenue Mallu... evo nešto što mi pada napamet :D
2020 08 25
Dodajem i Baranjsku kucu i vinariju Josic
2020 08 25
Slažem se s Jagoda_letgo:) Ja bih od restorana preporučila Kompu (specijaliteti sa riječnom ribom, meni odličan smuđ na orli), šetnja Promenadom, jako lijepo tijekom zalaska sunca...obavezno ponijeti sprej protiv komaraca
2020 08 25
Daaa, i ja preporučujem restoran i vinariju Josić u Zmajevcu, ako imate auto, šteta je ne otići :)
2020 08 25
Hokus okus za kebap, pizze Novi saloon ili Rustika.. Sve sa rostilja Corner, gurmanske porcije, jako ukusno,mozda i najbolji u gradu. Slasticarnice Petar Pan i Waldinger (skuplji).
2020 08 26
Definitivno posjetite restoran kompa predivan pogled.. od kafica zoo hotel pogled na dravu ili pizzerija novi saloon najfinija pizza u gradu.. za palacinke su ljudi gore vec predlozili nemojte cinkos nego rocher finije je,ukusnije i bolje osoblje :") Ako cete za baranju idite u restoran DIDIN KONAK ili darcoz imaju super fis i prekelt od soma.. u dalj u stari mlin ako cete ici imate pogled na dunav,jeftina klopa plata xxl 130 kn kao i plata pohanog dosta jeftino. Uzivajte <3 <3
2020 08 26
Sto se tice restorana moje preporuke idu za restoran Crna Svinja u Čepinu nesto je malo skuplji , restoran Corner, restoran Kod Ruže koji se nalazi u Tvrđi, za slastice definitivno Rocher crepe&waffle koji se nalazi u Radicevoj ulici blizu centra, preporuke i za Kuća u prirodi Zlatna Greda hrana odlicna i nije skupo, tamo se nalazi adrenalinski park,voznja kajakom i biciklima kroz predivnu prirodu.Ako vam se da otici u mjesto Draž mi to mjesto zovemo Baranjski maldivi plaza prekrasna i odlicno za kupanje, sto se tice finog vina definitivno mjesto Zmajevac,produzite i do Batine gdje se nalazi prekrasan pogled na Dunav. I preporuka za seosko gospodarstvo Ivica i Marica koji se nalazi u Karancu
2020 08 28
Slazem se sa svime navedenim, a svakako bih preporucila i restoran Strossmayer No.2 😁 predivno uređen, fina hrana i prihvatljive cijene. Moram i osoblje pohvaliti, vrlo stručni i pristojni. 👍
2020 08 29
> MiaA55: > Slazem se sa svime navedenim, a svakako bih preporucila i restoran Strossmayer No.2 😁 predivno uređen, fina hrana i prihvatljive cijene. Moram i osoblje pohvaliti, vrlo stručni i pristojni. 👍 hmm za ovo ne znam bas,na profilu imaju vise negativnih komentara nego pozitivnih. Naspram klasicnog Strossmyera ovi su 0 ali je i to opravdano jer nije isti vlasnik..
2020 08 31
> mkrpice: > > MiaA55: > > Slazem se sa svime navedenim, a svakako bih preporucila i restoran Strossmayer No.2 😁 predivno uređen, fina hrana i prihvatljive cijene. Moram i osoblje pohvaliti, vrlo stručni i pristojni. 👍 > hmm za ovo ne znam bas,na profilu imaju vise negativnih komentara nego pozitivnih. > Naspram klasicnog Strossmyera ovi su 0 ali je i to opravdano jer nije isti vlasnik.. U klasicnom nisam nikada bila, morat cu otici onda. :) Meni je bilo ok, najviše me se dojmilo uređenje.
2020 09 01
http://karaka.co/
2020 09 07