Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

/povrat robe vise puta/savjeti/

Pozdrav dame, curke kako ste Ovako imam pitanje, naime kupila sam tenisice i bile su mi pola broja vece, naime, meni se cinilo kako su bile i vise od pola broja tako da sam imala puno praznog prostora u tenisici Zamijenila za Pol broja manje i preuske su mi Pa da Vas pitam, da li bi oni meni mogli uvaziti reklamaciju jer ipak zelim prvi broj, lako si ja kupim uloske za cipele pa se nece ni primijetiti da su velike, sto sam trebala prvo napraviti kada sam ih kupila 😟posto tenisice nisam probala, vec sam narucila online Malo mi je neugodno, da li se itko susretao sa time i da li se može dobiti ban da u toj trgovini vise nista kada kupim ne smijem vratiti jer sam cirala na int da ljudi kada jedan predmet vrate vise puta dobiju ban?? I da netko može reci da mi jednostavno vrate novce i amen, ali stvarno sam dugo htjela te tenisice ili netko može reći da prodam tenisice preko int pa da opet naručim iste.. Već sam dvaput naručila online preko Snipes trgovine i opet mi je bed doci u trgovinu da ne bi mislili da ih zezam😟😟😟😟😟
2020 08 26
Koliko sam upoznata *Zakon o zaštiti potrošača* u potpunosti štiti potrošača prilikom online kupovine pa ne bi trebalo biti nikakvih problema prilikom povrata. Trebali bi ti vratiti novac, to bi možda bilo najbolje.
2020 08 26
> AnamariyaS: > Pozdrav dame, curke kako ste > Ovako imam pitanje, naime kupila sam tenisice i bile su mi pola broja vece, naime, meni se cinilo kako su bile i vise od pola broja tako da sam imala puno praznog prostora u tenisici > Zamijenila za Pol broja manje i preuske su mi > Pa da Vas pitam, da li bi oni meni mogli uvaziti reklamaciju jer ipak zelim prvi broj, lako si ja kupim uloske za cipele pa se nece ni primijetiti da su velike, sto sam trebala prvo napraviti kada sam ih kupila 😟posto tenisice nisam probala, vec sam narucila online > Malo mi je neugodno, da li se itko susretao sa time i da li se može dobiti ban da u toj trgovini vise nista kada kupim ne smijem vratiti jer sam cirala na int da ljudi kada jedan predmet vrate vise puta dobiju ban?? > I da netko može reci da mi jednostavno vrate novce i amen, ali stvarno sam dugo htjela te tenisice ili netko može reći da prodam tenisice preko int pa da opet naručim iste.. > Već sam dvaput naručila online preko Snipes trgovine i opet mi je bed doci u trgovinu da ne bi mislili da ih zezam😟😟😟😟😟 Ja imala slicnu situaciju. Na kraju sam ih prodala ovdje iako realno mozete vratit sve sto kupite pa mqkar i vise puta. Nije im to prvi put da im netko vraca.
2020 09 02
Update: vratila tenisice po drugi put Poslali mi prve nazad Sve je proslo okej☺️
2020 09 03