Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Aboutyou.hr

Pozdrav ima li netko da je kupovao na navedenoj stranici?Nigdje nikakve recenzije a skače sa svake stranice pop up.Tako me i privuklo. kupila dvoje sandale oboje vratila jer su bile premale za navedeni broj. Nakon narudžbe stigle za 3 dana povrat također ekspresan, poštar dođe po artikal na vrata. E sada po tracking numberu vidim da stoji u Zagrebu a kao skladište im u Češkoj. Znači 12 dana ni makac sa zagrebačke adrese. Na tel se uredno žena javlja da ne brinem da će sve biti ok i povrat novca je za 14 dana. Povrat je bio 18.08. Sad čekam al mi jako sve čudno. Ima li tko kakvo iskustvo?Zahvaljujem
2020 08 31
Poštovana, recenzije su na abautyou rewiev.... Ali ta stranica je njemačka, za ovu hr nemam pojma... Nažalost, recenzije su užas... Kopije, ne vraćaju novac... Žao mi je... Nadam se sa se to Vama neće dogoditi...
2020 08 31
https://www.trustpilot.com/review/www.aboutyou.nl
2020 08 31
jao i ja, vidjela sam čak i čitala o 3 frajera vlasnika koji su milijarderi sad. Meni nisu stigle kopije, predivne tamaris sandale ali premale. a i ja se nadam :o
2020 08 31
Pretpostavljam da su ove skuplje stvari kopije... Ja sam gledala inuikii buce.... Prejefine se za original.... Još se, evo razmišljam, šta ću.....
2020 08 31
Al opet ima ipozitivnih komentara. Jer žena na kontakt broju me uvjerava da će se javiti za par dana kad se roba vrati na njihovo skladište. Al iz HR nema tracking number naravno pa sad ti znaj.
2020 08 31
Ja sam kupila dvoje cipele. Stiglo je jako brzo. Jedne cipele sam vratila jer mi nisu odgovarale. Povrat je bio najbrži i najjednostavniji ikad :) Vraća se u istoj kutiji, a ne treba se čak niti ništa printati i lijepiti na kutiju već na pošti pokažete kod na mobitelu i oni isprintaju naljepnicu za kutiju. Dobije se i potvrda da ste paket poslali (a ne kao kod Asos-a gdje vraćaš paket i nemaš nikakvu potvrdu da si ga poslao). Povrat novca je bio u roku. Eto, moje iskustvo je super. A naknadno sam još dobila i kupon sa 25% popusta na cijelu kupnju, pa sad gledam da si kupim Tommy Hilfiger hoodicu i možda još nešto...
2020 08 31
> DUCHELL: > (a ne kao kood Asos-a gdje vraćaš paket i nemaš nikakvu potvrdu da si ga poslao) Ima po novom Ja sam isto gledala tenisice, ima sad tih 25% popusta pa se isplati. A nekako sumnjam da prodaju fejkove, pa nije to plac u Banjaluci, nego legitimna stranica koja posluje u više država Europske Unije
2020 08 31
Pa da i svi podaci su dostupni.eto al bojim se povrata novaca jer sam kokos 2 artikla vratila.sad cekam novac.pa cemo vidjeti. Al.dostava i povrat ekspresni pa bi o dalje kupovala ako bude sve ok.
2020 08 31
Plac u Banjalici 😂😂 slazem se! europska stranica, vjerojatno po principu outlet cijena > TinTina987: > Ja sam isto gledala tenisice, ima sad tih 25% popusta pa se isplati. A nekako sumnjam da prodaju fejkove, pa nije to plac u Banjaluci, nego legitimna stranica koja posluje u više država Europske Unije
2020 09 03
Dostava i povrat su besplatni,ukoliko budete narucivali iskoristite kod ELLA33
2020 09 08
Dobila sam povrat tako da preporučam svakako
2020 09 11
> dudazg: > Dobila sam povrat tako da preporučam svakako Može informacija koliko je trajalo sve to skupa? Ja sam uz popuste naručila dvoje tenisice 😍
2020 09 11
Dugo.povrat oko mj dana.zato me i odbija to jer predugo traje.javite kak je kod vas proslo
2020 09 23
Ja cekan povrat vec 2 tjedna. Paket su zaprimili uredno ima 2 tjedna sta se moze vidit po broju za pracenje al evo jos uvik cekan povrat i mislin da necu vise narucivat.. Igra zivaca za povrat novca mi stvarno ne triba.
2020 11 09
1 2