Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Bc bonacure kozmetika

Ima li tko iskustva sa tom kozmetikom za kosu,iskljucivo me zanima suha i ostecena kosa. Hvala
2020 08 31
Koristim povremeno tu kozmetiku. Vise sam fan La Croa, no frizerka me s vremena na vrijeme obraduje hrpetinom testera i mogu reci da se isplati i vrijedi tih novaca. Ono sto koristim u rutini je sampon i maska koja mi sluzi umjesto regeneratora. Imala sam vise vrsta razlicitih proizvoda, trenutno imam sampon za suhu i tanku kosu i takodjer masku za regeneraciju jer se blajham. Bolja je od vecine “razvikanih”, u stilu Rilkena, Murphy, L’oreal-a professional i sl. Zadovoljna :)
2020 09 03
> AnDra411: > Koristim povremeno tu kozmetiku. Vise sam fan La Croa, no frizerka me s vremena na vrijeme obraduje hrpetinom testera i mogu reci da se isplati i vrijedi tih novaca. > Ono sto koristim u rutini je sampon i maska koja mi sluzi umjesto regeneratora. > Imala sam vise vrsta razlicitih proizvoda, trenutno imam sampon za suhu i tanku kosu i takodjer masku za regeneraciju jer se blajham. Bolja je od vecine “razvikanih”, u stilu Rilkena, Murphy, L’oreal-a professional i sl. > Zadovoljna :) Hvala 😊
2020 09 08