Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Skidanje aparatica

Pozdrav cure Za sve koje su vec skinule fiksni aparatic, zanima me koliko vam je trebalo da se zubno meso “smiri” i povuce? Da li je uistinu potrebno mjesec dana ili treba manje?
prije 25 dana, 20:54
Hej ja s tim uopce nisam imala problema. Mislim da sve zavisi od osobe do osobe.
prije 25 dana, 03:28
> arya25: > Hej ja s tim uopce nisam imala problema. Mislim da sve zavisi od osobe do osobe. Također
prije 25 dana, 09:28
> katy27: > Pozdrav cure > Za sve koje su vec skinule fiksni aparatic, zanima me koliko vam je trebalo da se zubno meso “smiri” i povuce? > Da li je uistinu potrebno mjesec dana ili treba manje? Kako mislite povuce? Mislim da Vam od skidanja aparatica zubno meso ne bi trebalo biti upaljeno
prije 25 dana, 12:15
Moj prijatelj je imao slučaj "nagužvanog" zubnog mesa...no riješio ga je operativnim zahvatom, nakon skidana aparatića. Ja skidam aparatic idući tjedan no kod mene su korekcije minimalne pa nije došlo do deformacije zubnog mesa.
prije 24 dana, 19:05
Nije mi upaljeno jako, ali kako imam male zube planiram ici na lasersko skidanje mesa i da se napravi lijep oblik zuba, ali ortodonti su mi rekli da pricekam nakon skidanja jos mjesec dana kako bi se zubno meso smirilo pa da onda vidim kako ce bit..frendice koje su ga skinule rekle su da im je potrebno bilo mozda tjedan dva da se zubno meso “smiri” (jer kad se nosi aparatic upaljeno je jer se ne moze zub dobro isčetkat)
prije 24 dana, 21:07
Pa me zanima samo da li se nakon skidanja vrati u normalu sve onak brzo ili moram cekat zaista mjesec dana🙄🙄
prije 24 dana, 21:08