Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Čime pisati po torti?

Trebam malu pomoć :D Pravim ovaj vikend tortu za roditelje, za godišnjicu braka. Uglavnom riječ je o bijeloj torti, gore je posuta sa mljevenim plazma keksom,stavit ću sliku. Treba mi savjet čime da napišem Sretna 35.godišnjica! Nisam nikad pisala po torti i ne znam kako i čime a da ispadne ok, da se ne razlije sve i da lijepo izgleda. Pa eto ako imate neke prijedloge i savjete bila bi vam zahvalnaaa! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a217c244e9e633af7f090e6cda4758d8.jpg)
2020 09 02
Imate grupu na FB Danas iz moje kuhinje, vidim tamo torti da ti pamet stane.....pa da pitate ondje?
2020 09 03
U svim supermarketima imate boje za ukrašavanje u tubici, negdje se zovu 'Šećerno psmo', a negdje drugačije. Pakiranje je super praktično za pisanje,, jer tubica završava onao kao super ljepila, s malom rupicom na vrhu, pa kroz nju izlazi tanka nit boje, a istiskujete je i regulirate samo pritišćući tubicu. Postoje u plavoj, zelenoj, crvenoj, žutoj i smeđoj boji.
2020 09 03
Ukoliko posujete plazmu ili bilo sto mljeveno ne mozete pisati po tome. Sve ce Vam se lijepiti ukoliko pisete direktno po torti. Izradite topper ili kupite gotovu ticino masu i izrezite sto trebate :)
2020 09 03
Na Vašem bih mjestu na papir za pečenje ispisala natpis otopljenom čokoladom (stavila je u špricu/vrećicu za šlag), pustila da se natpis stvrdne i premjestila ga na tortu.
2020 09 04