Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Savjet-sto ako kupcu ne odgovara broj obuce

Pozdrav, molila bih vas za savjet: kupac je primio paket s tenisicama ali kaze da ne odgovara velicina, tocnije da su 1.5 broj malene i krute. Meni je velicina odgovarala, stoga sam navela da je realna. Sto ste činili u ovakvim slučajevima? Vratiti novce ili ne?
2020 09 09
Kada ste oglasavali tenisice Dali ste naveli broj naveden na tenisicama,te mjere gazista? Ako je sve bilo navedeno u oglasu, nema potrebe za povratom
2020 09 09
Evo ja polazim od sebe, da sam kupac ne bih tražila povrat od prodavača jer mislim da se svatko (čak i ako informacija nije navedena u oglasu) može i mora kod prodavača prije kupnje raspitati o mjerama gazišta. Isto vrijedi i za bilo koju drugu robu, neću kupiti nešto ako nisam provjerila mjere sa prodavačem...
2020 09 09
Ako su to ove starke koje imate na profilu, lijepo je poslikana veličina i mislim da ne trebate vratiti novce, a dodatna pitanja su se mogla postaviti...😉
2020 09 09
Hehehe, krute su ? Buemo li morale vraćati lovu i izbog ukrudbi,, onda je stavarno sve otišlo k' vragu. Ako ste oglasili broj koji je deklariran na tenisicama i ako kupac nije tražio mjerenje pri kojem ste fulali, nemate nikakve obveze vraćanja love. A ako se kupac zaprijeti negativnom povratnom, ne briniite, na vaše traženje admin će je izbrisati.
2020 09 09
Ja sam nedavno kupila dvoje cipele koje su označene mojom veličinom. Jedne su mi savršene, a druge premale vjerojatno zbog materijala, isto su tako kao "previše krute" I što sad da se radi, ili ću ih probati razgaziti ili prodati ponovo ovdje. No ne mislim da je prodavačica kriva jer je navela veličinu koje je navedena i na cipelama i gazište koje mi je ok
2020 09 09
Ja sam vracala svakom kupcu koji velicinom nije bio zadovoljan, isto tako, imala sam srecu pa su i meni zenice dozvolile da vratim ako broj nije odgovarao. U svakoj on line trgovini kupac ima pravo povrata, bez obzira na mjere i mjerenja. Po meni je posteno vratiti lovu jer mi nije cilj nikome uvaliti ako se s kupljenim ne moze pomoci ili to koristiti/nositi. Lp
2020 09 10
> xiantippe: > Ja sam vracala svakom kupcu koji velicinom nije bio zadovoljan, isto tako, imala sam srecu pa su i meni zenice dozvolile da vratim ako broj nije odgovarao. U svakoj on line trgovini kupac ima pravo povrata, bez obzira na mjere i mjerenja. Po meni je posteno vratiti lovu jer mi nije cilj nikome uvaliti ako se s kupljenim ne moze pomoci ili to koristiti/nositi. Lp Ovo nije on line trgovina. Za razliku od on line trgovina ovdje postoji inbox u kojem je moguće pročavrljati s prodavačem. Pa se ljubazno zamoli prodavača da izmjeri duljinu unutarnjeg gazišta, pa to prodavač ljubazno napravi. Postavi se koliko god je potrebno pitanja o artiklu koji se želi kupiti i onda ga se tek kupi. Na ovoj stranici povrat se smatra nužnim ukoliko je prodavač lažno ili nerealno opisao artikal napisao pogrešnu veličinu ili ga namjerno fotkao tako da se bitni detalji ne vide. Ako je sve napravljeno kako treba, a kupcu ipak nešto ne odgovara (npr. točno napisana veličina) prodavač nema obavezu pristati na povrat. Nezadovoljan kupac može artikal ispravno i realno oglašen i opisan artikal kojim nije zadovoljan prodati dalje i tako si, kako vi kažete, može pomoći.
2020 09 10
> gitadevi: > > xiantippe: > > Ja sam vracala svakom kupcu koji velicinom nije bio zadovoljan, isto tako, imala sam srecu pa su i meni zenice dozvolile da vratim ako broj nije odgovarao. U svakoj on line trgovini kupac ima pravo povrata, bez obzira na mjere i mjerenja. Po meni je posteno vratiti lovu jer mi nije cilj nikome uvaliti ako se s kupljenim ne moze pomoci ili to koristiti/nositi. Lp > Ovo nije on line trgovina. Za razliku od on line trgovina ovdje postoji inbox u kojem je moguće pročavrljati s prodavačem. Pa se ljubazno zamoli prodavača da izmjeri duljinu unutarnjeg gazišta, pa to prodavač ljubazno napravi. Postavi se koliko god je potrebno pitanja o artiklu koji se želi kupiti i onda ga se tek kupi. Na ovoj stranici povrat se smatra nužnim ukoliko je prodavač lažno ili nerealno opisao artikal napisao pogrešnu veličinu ili ga namjerno fotkao tako da se bitni detalji ne vide. Ako je sve napravljeno kako treba, a kupcu ipak nešto ne odgovara (npr. točno napisana veličina) prodavač nema obavezu pristati na povrat. Nezadovoljan kupac može artikal ispravno i realno oglašen i opisan artikal kojim nije zadovoljan prodati dalje i tako si, kako vi kažete, može pomoći. Razumijem vas, nisam ja na krpama od jucer, ali ja kupcu uvijek pristupim ljudski i izađem u susret jer koliko god mi premjeravali, opet postoji mogucnost da nece odgovarati. Nedavno sam kupila od zenskice prekrasne tenisice, premjerila mi ih je, moj su broj. Dosle su, broj odgovara, velicina odgovara, a one siroke. Koliko god ja stezala vezice, opet su bile siroke. Zenska mi je dopustila da vratim iako nije njena greska, a ni moja. Imala je razumijevanja da se ja sa takvim sirokim tenisicama ne mogu koristiti. I da, ovo je jedna vrsta on line trgovine sa inbox komunikacijom, a u pravim on line trgovinama imate na stranicama upute o velicinama i naravno mjere. Nikada kupcima ne pristupam tako kruto, ja sam ti izmjerila i aj bok, bas me briga ako ti ne valja.
2020 09 11
A gledajte, vi ste očito ljudskija od većine nas . I manje kruta. Okej je da ne mislimo isto. Međutim, puno je bitnije od našeg mišljenja ono o čemu sam pisala - pravila po kojima određujemo da li se na povrat treba ili ne treba pristati.
2020 09 11
> gitadevi: > A gledajte, vi ste očito ljudskija od većine nas . I manje kruta. Okej je da ne mislimo isto. Međutim, puno je bitnije od našeg mišljenja ono o čemu sam pisala - pravila po kojima određujemo da li se na povrat treba ili ne treba pristati. Svatko radi kako najbolje zna. Lp
2020 09 11
trebale bi biti ispravno oglasene, tipa stvarni broj na tenisici je 39 i napisete 39 ali u oglasu napisete koja je po vama realnija velicina, tipa uzi su model pa je ipak za 38 ili siri su model pa moze i 40. Duljina gazista je BITNA. Ako to nije bilo pisano, e jebiga onda je vasa greska. Ako je bilo pisano i pitano, onda nemojte vratiti.
2020 09 12