Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Stradivarius velicine

Bok cure, svidjela mi se jedna haljina pa me zanima kakve su njihove velicine, realne ili? Jako sam sitna, 32-34 pa u principu izbjegavam ovakve "vrecaste" stvari jer mi stoje kao vjesalici, ali bas si zelim kupiti jednu lijepu haljinu. Ni ne ocekujem da je uska, nit mogu skuziti jel ona to ima kakve zabice u struku ili ne, ali ne bih bas ni da mi nikako ne stoji. Mozda je i samoizolacija kriva, vec 6 dana ni kriva ni duzna ne mrdam iz stana i mislim da cu lagano prosvikati 🙄 Usput, jel moguce dobiti upalu misica od sjedenja? Sve me boli 😅 Eto usput sam se malo i iskukala. Ako imate koji pametan savjet, pisite! Ili ako i nemate, pisite sto god, necu se ljutiti 😂 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a699e558b2d551a4b1d4d6fb536f1df.jpg)
2020 09 10
Ovaj model nema žabice u struku nego je samo sječena. Imala sam takav model na točkice, uzela sam online M veličinu (bez probe isto) i bila mi je prevelika pa sam ju na kraju vratila jer nije bilo S. Sama haljina nije uska nego pada lijepo, inače volim taj model. Onda vam je bolje uzeti najmanju veličinu, ako uopće imaju XS od tog modela :)
2020 09 11
Imaju xs, a opet me strah kako ce mi stajati. Ili mozda samo previse razmisljam. Visak vremena.. 😂 Hvala! 😊
2020 09 11