Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izbrisani oglasi

Drage cure, Zadnjih mjesec dana mi se dogadja da mi oglasi nestaju s profila. Prosli tjedan nanovo sam uploadal vise od 10ak artikala i sada ih opet nema. Napominjem da se radi o odjeci i obuci, nista neprimjereno ili neprikladno za krpice. Ima li tko slican problem? Hvala
2020 09 13
> Elenucci: > Drage cure, > Zadnjih mjesec dana mi se dogadja da mi oglasi nestaju s profila. > Prosli tjedan nanovo sam uploadal vise od 10ak artikala i sada ih opet nema. > Napominjem da se radi o odjeci i obuci, nista neprimjereno ili neprikladno za krpice. > Ima li tko slican problem? > Hvala Jesu li bile prve slike sa interneta ?
2020 09 13
Evo jos jedna koja se cudi brisanju stvari Pod 1 Slika s neta ne smije biti prva slika u oglasu Znaci 1 slika mora biti tvoja Pod 2 stvari se ne smiju lazno tagirati .znaci 1 majica ne moze imat 3-5marki oznaceno Koliko vidim imate dosta slika a neta Objavite svoje slike ,pa nece bit obrisano Valjda je sad jasnije A imate o tome bar 10 tema za citati
2020 09 13
> Sweetclothes: > > Elenucci: > > Drage cure, > > Zadnjih mjesec dana mi se dogadja da mi oglasi nestaju s profila. > > Prosli tjedan nanovo sam uploadal vise od 10ak artikala i sada ih opet nema. > > Napominjem da se radi o odjeci i obuci, nista neprimjereno ili neprikladno za krpice. > > Ima li tko slican problem? > > Hvala > Jesu li bile prve slike sa interneta ? Ne, sve su moje slike, a ove koje se cine kao da su s neta - samo im je obrisana pozadina. Ne stavljam slike s neta.
2020 09 13
> kozmetika88: > Evo jos jedna koja se cudi brisanju stvari > Pod 1 > Slika s neta ne smije biti prva slika u oglasu > Znaci 1 slika mora biti tvoja > Pod 2 stvari se ne smiju lazno tagirati .znaci 1 majica ne moze imat 3-5marki oznaceno > Koliko vidim imate dosta slika a neta > Objavite svoje slike ,pa nece bit obrisano > Valjda je sad jasnije > A imate o tome bar 10 tema za citati Čemu ovakav stav? Stvari se mogu napisati i na lijep i pristojan nacin. Bez ovog “posprdnog” nacina odgovaranja. Slike nisu s neta, sve su moje slike, a Vama zelim da se naucite pristojnoj komunikaciji.
2020 09 13
Da, nekad se dogodi da slike izgledaju vrlo profesionalno napravljene, pa se admin i moderator prevare i pobrišu ih. Ako se obratite adminki vjerujem da će se nesporazum za čas riješiti, kako vam se to ne bi dogđalo i ubuduće.
2020 09 13
> Elenucci: > > kozmetika88: > > Evo jos jedna koja se cudi brisanju stvari > > Pod 1 > > Slika s neta ne smije biti prva slika u oglasu > > Znaci 1 slika mora biti tvoja > > Pod 2 stvari se ne smiju lazno tagirati .znaci 1 majica ne moze imat 3-5marki oznaceno > > Koliko vidim imate dosta slika a neta > > Objavite svoje slike ,pa nece bit obrisano > > Valjda je sad jasnije > > A imate o tome bar 10 tema za citati > Čemu ovakav stav? Stvari se mogu napisati i na lijep i pristojan nacin. Bez ovog “posprdnog” nacina odgovaranja. > Slike nisu s neta, sve su moje slike, a Vama zelim da se naucite pristojnoj komunikaciji. A sta tu nije pristojno napisano Svaki dan netko otvori 1 ili 2 teme kako su im obrisani artikli Pa kukanje kako nisu znali,pa nisu vidjeli druge teme Vjerojatno su artikli s razlogom obrisani Ne brisem ih ja, nego admin ili moderator Objavite ponovno ,pa cete vidjet I stvarno ima toliko tema o tome I Adminka je otvorila temu o brisanju artiklala Pa nitko ocito nije dozivio Mali savjet,ne brisite pozadinu Slikajte ih na bijeloj pozadini,negdje gdje nece izgledati kao slika s neta Pa onda nece biti obrisano Ovako na prvu izgleda kao slika s neta,pa je to sigurno razlog brisanja
2020 09 13
Uređivane, fotošopirane i slike sa izmijenjenom pozadinom bih isto zabranila jer to nije realno stanje robe, već ušminkano.
2020 09 13
> Tanči14: > Uređivane, fotošopirane i slike sa izmijenjenom pozadinom bih isto zabranila jer to nije realno stanje robe, već ušminkano. Cemu? Ako se netko potrudi sto bolje prikazati i istaknuti proizvod. Zasto ne bi obrisala pozadinu? Drugo je stavljati kojekakve filtere i sl ali maknuti pozadinu je skroz ok
2020 09 13
micala si pozadinu ti ili ovi od kojih si kupila cipele? https://www.tienao24h.com/product_detail.php?c=ko%C5%BEne%20%C5%BEenske%20%C4%8Dizme%20tamno%20plave&p=40 https://mojekrpice.hr/items/obuca/7567365/sergio-rossi-tamno-plave-metalik-cizme
2020 09 13
> Mybalm: > micala si pozadinu ti ili ovi od kojih si kupila cipele? > https://www.tienao24h.com/product_detail.php?c=ko%C5%BEne%20%C5%BEenske%20%C4%8Dizme%20tamno%20plave&p=40 > https://mojekrpice.hr/items/obuca/7567365/sergio-rossi-tamno-plave-metalik-cizme Draga moja prozivačice, to su moje slike s Vestiaire Collective gdje prodajem i gdje sam expert seller. Tko je uzeo slike i zasto nemam pojma niti me zanima. Za ovu stranicu nikad cula jer se ne bavim fejk ni sumnjivim stranicama. Cizme su kupljene jos dok je postojao Stiefelkonig u Zagrebu. Prije nego kreneš prozivati, razmisli malo.
2020 09 13
> Chanella: > > Tanči14: > > Uređivane, fotošopirane i slike sa izmijenjenom pozadinom bih isto zabranila jer to nije realno stanje robe, već ušminkano. > Cemu? Ako se netko potrudi sto bolje prikazati i istaknuti proizvod. Zasto ne bi obrisala pozadinu? Drugo je stavljati kojekakve filtere i sl ali maknuti pozadinu je skroz ok Tocno. Moje fotografije nisu fotoshopirne vec je samo naslovnoj izbrisana pozadina kako se radi i na Vestiaire Collective. To se radi radi ljepse prezentacije proizvoda. Ostale fotografije imaju stvarnu povrsinu i mogu se vidjeti svi detalji stvarnog stanja stvari koje prodajem.
2020 09 13
> kozmetika88: > > Elenucci: > > > kozmetika88: > > > Evo jos jedna koja se cudi brisanju stvari > > > Pod 1 > > > Slika s neta ne smije biti prva slika u oglasu > > > Znaci 1 slika mora biti tvoja > > > Pod 2 stvari se ne smiju lazno tagirati .znaci 1 majica ne moze imat 3-5marki oznaceno > > > Koliko vidim imate dosta slika a neta > > > Objavite svoje slike ,pa nece bit obrisano > > > Valjda je sad jasnije > > > A imate o tome bar 10 tema za citati > > Čemu ovakav stav? Stvari se mogu napisati i na lijep i pristojan nacin. Bez ovog “posprdnog” nacina odgovaranja. > > Slike nisu s neta, sve su moje slike, a Vama zelim da se naucite pristojnoj komunikaciji. > A sta tu nije pristojno napisano > Svaki dan netko otvori 1 ili 2 teme kako su im obrisani artikli > Pa kukanje kako nisu znali,pa nisu vidjeli druge teme > Vjerojatno su artikli s razlogom obrisani > Ne brisem ih ja, nego admin ili moderator > Objavite ponovno ,pa cete vidjet > I stvarno ima toliko tema o tome > I Adminka je otvorila temu o brisanju artiklala > Pa nitko ocito nije dozivio > Mali savjet,ne brisite pozadinu > Slikajte ih na bijeloj pozadini,negdje gdje nece izgledati kao slika s neta > Pa onda nece biti obrisano > Ovako na prvu izgleda kao slika s neta,pa je to sigurno razlog brisanja Procitajte prvu i zadnje dvije recenice iz svog prvog posta pa razmislite jesu li pristojne i jeste li cijeli post mogli napisati uljudnijeg tona. Takodjer sami zakljucujete da su slike s neta i prekoravate me: stavi svoje slike pa ces vidjeti. Dakle sve pretpostavke i ton cijele poruke su krivi. Slazem se, mogla sam potraziti neku slicnu temu. Ali niti sam kukala nego lijepo pitala. Mogli ste me i na ljubazniji nacin upititi na slicne teme.
2020 09 13
> gitadevi: > Da, nekad se dogodi da slike izgledaju vrlo profesionalno napravljene, pa se admin i moderator prevare i pobrišu ih. Ako se obratite adminki vjerujem da će se nesporazum za čas riješiti, kako vam se to ne bi dogđalo i ubuduće. Nije mi palo na pamet da je problem u bijeloj pozadini jer i dalje su neki oglasi s takvom prvom slikom ostavljeni. Hvala Vam puno na savjetu. Obratit cu se amdinki svakako. Thnx!
2020 09 13
Jedno pitanje, i ja sam stavila sliku jedne torbe i napisala da trazim tj kupujem takvu sa slike, i sad vidim da slike nema. Ne smije se ni to? Nisam često aktivna pa ni neznam.. Nekad sam znala stavljat slike parfema kojeg trazim /kupila bi pa nikad nije bio obrisan 🤔
2020 09 13
1 2 3 4