Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kupnja zlata i srebra sa krpica

Pozdrav, budući da sam nova ovdje, a po prirodi i nepovjerljiva, na koji način funkcionira kupnja zlatnog i srebrnog nakita ovdje na krpicama. Da li sve ide na povjerenje u nadi da ćete prsten koji kupite stvarno biti od pravog zlata ? Da li nakon kupnje nosite na provjeru pa u slučaju da nije pravi ćete od prodavača dobiti povrat itd.?
2020 09 14
Nisam kupovala nakit na Krpicama, ali nitko Vam ne garantira da ce Vam prodavac htjeti vratiti novac ukoliko se ispostavi da nije pravo zlato/srebro. Puno je prijevara u zadnje vrijeme, tako da pripazite od koga kupujete. Sve je stvar dogovora i postenja. :) sretno!
2020 09 14
Kupovala srebro i zlato, prodavala srebro i zlato. Jednom mi se pokušalo prodati Pazite s kim surađujete, kao i za sve drugo. I nitko vam ništa ne garantira, kao i za sve drugo.
2020 09 14
Sve ovisi od koga se kupuje Nikad ne bih kupila od ovih sto im je profil pun novog srebra Jer budino realni,nitko nema 30 i vise komada novog nakita doma Da mu samo stoji doma Znale su zenske objavljivat stalno novi nakit,kao sve dobiveno na poklon Kod takvih dupli oprez treba
2020 09 14
Ja radim nakit , srebro nabavljam od odavno provjerene i najvece u UK firme a kamen nastojim kupovat u zemlji porijekla takodjer od provjerenih sellera tako da stojim iza onog sta u opisu pise. Za opale ne da garantiram nego glavu mogu na giljotinu stavit. Ali s obzirom da sam odi vidila svasta ,opala,rubina,smaragda i svega ostalog koji iste nisu ni vidili il masu kineskog srebra savjetujem vam oprez. Pogotovo kad se radi o nekim vecim novcima. Trziste je odavno puno kineskog srebra odnosno lupnu 925 pecat na sve sta je silver plated i lose kvalitete srebra odnosno nekakve legure bakra i srebra i boga pitaj cega sve ne. Tako da oprez, oprez i oprez A kamenje je tek prica za sebe: Evo samo primjer Rubini,smaragdi safiri koji stizu iz indije ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0cf56208267a1009f229cde9f92bb4db.jpg) Ovo je dyed Sillimanite ,i mogu se kupit za par dolara I mogla bi do prekosutra sa primjerima Ja uistinu nemam nista protiv prodaje bilo cega ako se u opisu stavi o cemu se radi i da kupac zna sta kupuje. Uostalom nekom uopce nije bitno da li je kamen pravi, sinteticki ili neka jedtinija fake verzija orginala ako mu se komad nakita svidja.
2020 09 15
Ja recimo prodajem privjesak iz Argentuma. Dobila sam ga na poklon, ali ne nosim lancic ni privjeske, tako da mi je visak. Moj dolazi u original kutijici sa onim papiricem koji potvrđuje da se radi o srebru. Međutim, ovdje na krpicama se svasta radi, tako da isto tako netko moze uzeti neki znj privjesak sa zigom 925, na nekoj kovini kao sto je Tanja0204 navela i staviti u takvu kutijicu sa nekim certifikatom. Na zalost, takva kupnja ide na vlastiti rizik. I bas kako je Kozmetika88 navela, ako netko prodaje 30 komada novog srebra, vjerojatno nije pravo i bolje zaobici takvu suranju.
2020 09 15
Nešto srebra sam kupovala ovdije,za sada zadovoljna 😊 Sigurnog recepta nema,kao što su vam već napisali. I starije srebro ima drugačije žigove od ovoga ,,kineskog" .... kutijice određenih brendova ne znače ništa... čini mi se da sam čak davno vidjela ovdije oglas da je netko kupovao prazne kutijice za Argentum nakit🤔
2020 09 15
U nekoliko navrata sam htjela kupiti zlato, ali bez uspjeha jer nismo postigli dogovor. Ne shcaćam zašto je kod kupnje takvih predmeta problem izici u susret. Konkretno nudila sam pola uplate prije a pola nakon dolaska artikla jer se radilo o iznosu cca 1000 kn , ali cure nisu htjele. Prihvaćam naravno, ali ne razumijem
2020 09 16
> Tanja0204: > Ja radim nakit , srebro nabavljam od odavno provjerene i najvece u UK firme a kamen nastojim kupovat u zemlji porijekla takodjer od provjerenih sellera tako da stojim iza onog sta u opisu pise. Za opale ne da garantiram nego glavu mogu na giljotinu stavit. Oprosti, jesi li ti EzriZlo, jako me podsjetio nakit sa profila na njen.. ? 😬
2020 09 17
> Oprosti, jesi li ti EzriZlo, jako me podsjetio nakit sa profila na njen.. ? 😬 Nije, no hvala na komplimentu 😉 Tanja je moja dugogodisnja prijateljica.
2020 09 17
> Majalike: > U nekoliko navrata sam htjela kupiti zlato, ali bez uspjeha jer nismo postigli dogovor. Ne shcaćam zašto je kod kupnje takvih predmeta problem izici u susret. Konkretno nudila sam pola uplate prije a pola nakon dolaska artikla jer se radilo o iznosu cca 1000 kn , ali cure nisu htjele. Prihvaćam naravno, ali ne razumijem Problem je što i druga strana misli što i vi - a što ako budem prevarena? AKo mi nikad ne uplati drugu polovicu iznosa?
2020 09 17
Dok sam se ja premisljala u strahu, prsten koji sam zeljela je prodan :D
2020 09 17
Ja prodajem nakit, no najvažnije je da ga i skupljam te kroz niz godina učim o njemu. Kaj se tiče srebra, danas oznake ne znače ništa. Kao fol srebri nakit iz Kine uredno ima oznaku 925, a samo je posrebren. Radi toga ja sav srebrni nakit testiram. Ako želite kupovati srebro, držite se starog dizajna. Novi dizajn kupujte samo od cura sa puno pozitivnih ocjena. U velikoj većini cure su ovdje super pa sam sigurna da budete našli nekaj za sebe. :)
2020 09 17
> vintage.red.cat: > Ja prodajem nakit, no najvažnije je da ga i skupljam te kroz niz godina učim o njemu. Kaj se tiče srebra, danas oznake ne znače ništa. Kao fol srebri nakit iz Kine uredno ima oznaku 925, a samo je posrebren. Radi toga ja sav srebrni nakit testiram. Ako želite kupovati srebro, držite se starog dizajna. Novi dizajn kupujte samo od cura sa puno pozitivnih ocjena. U velikoj većini cure su ovdje super pa sam sigurna da budete našli nekaj za sebe. :) Gdje testirate srebro? Ja bas cekam da mi stigne jedan prsten, nadam se da je srebro, ali kad sam prije trazila po zlatarnama nisu htjeli testirati srebro
2020 09 18
https://mojekrpice.hr/malalili2301-301566 Ovo mi je sumnjivi profil sto se tice srebra Jos sve novo Jedno proda,pa odmah stavi oglas nakita slican prodanome
2020 09 18
1 2