Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

SLIKE NAOPAKO

Pozdrav Ima li netko problem sa zaokrenutim slikama? Naime već mjesec dana to traje... svaki put kad dodajem novi artikl ucitavam slike i one se ucitaju normalno... međutim kada stisnem objavi budu naopkao.. ????? Ima netko isti problem?
prije 13 dana, 19:17
Isto mi se događa , nakon sto objavim oglas promijenim isti opet (okrenem slike kako i trebaju bit). Tek kad se nakon par sati ulogiram oglas mi bude normalan.
prije 12 dana, 22:14
I dalje imam, a probala sam sve sto je predlozeno u temi o istom problemu🤷🏼‍♀️ Jednostavno samo od sebe vraca sliku naopako
prije 12 dana, 16:24
> modatek22: > Pozdrav > Ima li netko problem sa zaokrenutim slikama? Naime već mjesec dana to traje... svaki put kad dodajem novi artikl ucitavam slike i one se ucitaju normalno... međutim kada stisnem objavi budu naopkao.. > ????? > Ima netko isti problem? Neki oglasi vam se vide normalno. Probajte po istom principu postaviti i druge oglase kao što ste i te koji su okrenuto normalno. Možda primijeniti drugi princip držanja mobitela: okomito ili vodoravno pri slikanju? Ne znam...
prije 12 dana, 17:54
I meni se to dešavalo, ali sad u photo collage programu dodam pozadinu i ne okrene mi
prije 12 dana, 18:01
meni se isto dešavalo. Skužila sam da su mi se slike preokretale zato što su preduguljaste. Onda odrežem sliku odozgo ili odozdo i ponovo uploadam i normalno mi se učita. dakle, čini mi se da slika treba biti više šira nego što je dulja, tako nekako u mom slučaju...
prije 11 dana, 21:11
Probat ću hvalaaaa
prije 6 dana, 23:23