Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jesu li ovo, po vama originani parfemi, ili jedna u nizu prevara?

https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10890982/parfemi-original-100-ml Nisam zainteresirana za njih, samo obraćam pažnju......
prije 12 dana, 19:55
Ako su originali, korisnica neće zamjeriti na besplatnoj reklami, a ako nisu, bolje saznati prije, nego poslije.
prije 12 dana, 19:57
meni crystal noir izgleda cudno, ovaj natpis EDT je ogroman i cini mi se da ga nema na originalima.. mislim da su ovo testeri. ali bez provjerenog batch koda bolje ne kupovati
prije 12 dana, 20:06
Meni prodaja dvajs parfema odjednom naprosto budi alarme.
prije 12 dana, 20:17
> jelena693: > meni crystal noir izgleda cudno, ovaj natpis EDT je ogroman i cini mi se da ga nema na originalima.. mislim da su ovo testeri. ali bez provjerenog batch koda bolje ne kupovati Tako je, nema toga velikog natpisa na originalu..
prije 12 dana, 22:05
Na Moschinovom od iza ne bi smjelo pisati ništa, već na dnu bočice. Ovo je tester i ne znam od kuda ih nabavlja toliko.
prije 12 dana, 22:52
Jos nemaju kutije ni poklopac..
prije 12 dana, 23:38
> gitadevi: > Meni prodaja dvajs parfema odjednom naprosto budi alarme. Još profil s nula povratnih Onaj tko kupi ovo je vrlo hrabar...
prije 12 dana, 00:35
Ja sam joj poslala prije otprilike 2 mjeseca upit za jedan parfem. Zatražila sam kod i pitala radi li primopredaju ili samo šalje. Rekla je da može primopredaja i da će mi poslati kod. Prošlo je nekih 8-9 dana i nije poslala ništa pa sam joj se javila s porukom kako odustajem od kupnje. Javila mi je da ima parfem, ali je zaboravila. Bilo mi je malo čudno kako netko može zaboraviti na mogućih 350 kn, ali dobro... Ako pristaje na primopredaju i zaista ih radi, zainteresirane mogu provjeriti sve karakteristike koje ih zanimaju. Meni više nije bila usput primopredaja pa nisam dalje nastavljala razgovor. Za uplatiti na neviđeno mi je ipak to prevelik iznos, pogotovo za tako malo povratnih.
prije 12 dana, 00:54
Svakako zatrazite batch code- provjerom cete znati jel original,do kada vrijedi rok i kada je napravljen..
prije 12 dana, 01:21
Testeri imaju iste bočice kao i parfemi koji se prodaju, ovo je onda fejk ili fejk tester.
prije 12 dana, 08:23
> mkrpice: > Svakako zatrazite batch code- provjerom cete znati jel original,do kada vrijedi rok i kada je napravljen.. Ne mora značiti, ponekad i fejkovi imaju batch code koji je naizgled valjan. Jednom sam kupila ovdje Tom Ford parfem, original, ali tester. Vidjela sam odmah kad je stigao da je fejk - čep raskliman i ne sjeda na bočicu kako treba, čudan font, čudna naljepnica i slično...ali kad sam upisala batch code na stranicu za provjeru istog, izbacivalo mi je određeni datum i sve je izgledalo ok. Medutim, kad sam uguglala ime parfema i batch code, izašle su mi razne stranice na kojim se piše o prevarama i prodaji fejk testera. Svaki fejk tester tog parfema ima ISTI batch code :O Zato treba pripaziti cak i kad je batch code KAO ispravan! Korisnica je napravila povrat, jer je kao onda i njoj uvaljeno, ali mislim da su parfemi ovog tipa sve češća pojava na Krpicama
prije 12 dana, 08:29
> Sandrlje: > > mkrpice: > > Svakako zatrazite batch code- provjerom cete znati jel original,do kada vrijedi rok i kada je napravljen.. > Ne mora značiti, ponekad i fejkovi imaju batch code koji je naizgled valjan. > Jednom sam kupila ovdje Tom Ford parfem, original, ali tester. > Vidjela sam odmah kad je stigao da je fejk - čep raskliman i ne sjeda na bočicu kako treba, čudan font i slično...ali kad sam upisala batch code, izbacivalo mi je određeni datum i sve je izgledalo ok. > Medutim, kad sam uguglala ime parfema i batch code, izašle su mi razne stranice na kojim se piše o prevarama i prodaju fejk testera. Svaki fejk tester tog parfema ima ISTI batch code :O > Zato treba pripaziti cak i kad kod valja! > Korisnica je napravila povrat, jer je kao onda i njoj uvaljeno, ali mislim da su parfemi ovog tipa sve češća pojava na Krpicama Istina. Treba paziti na izgled bočice, čep, koliko je debela cjevčica - kod originala je tanka kao nit, jedva ju se vidi na fotki, na finoću stakla, font....
prije 12 dana, 08:37
Zbog toga je najbolje zatražiti primopredaju, a prije toga se dobro raspitati za izgled i karakteristike parfema. Na primopredaji se sve može u roku 5 minuta pogledati odgovara li orginalu. Ako nema mogućnosti za primopredaju, onda bolje i odustati od bilo kakve uplate kad se radi o profilima sa malo pozitivnih suradnji i o profilima koji izgledaju općenito sumnjivo.
prije 12 dana, 16:22
Imam dvije bočice od 50 ml Crystal noir i obje imaju naljepnice na donjoj strani, a na njezinim slikama vidim naljepnicu na stražnoj strani. Također, moj je edp i nigdje osim na naljepnici nije otisnuta ta oznaka, a na njezinim slikama je edt natpis takav da bode u oči. Ne čime mi se ko originali, nadam se da ne griješim.😄
prije 11 dana, 20:39
1 2 Sljedeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj