Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Postavljanje oglasa

Bilo bi cudno da sve radi normalno Svakih par dana ista stvar Ne vrijedi se ni nervirat Mozemo samo cekati ,kao i uvijek
2020 09 22
ne mogu ni ja učitati nove artikle
2020 09 22
Drage krpičarke, cijelo ovo vrijeme se provode radovi po sajtu različitog tipa i obujma pa se desi ovako nešto. Problem je prijavljen pa će uskoro biti otklonjen, ali vjerojatno ćete opet morati brisati cache.
2020 09 22
Što je cache?
2020 09 22
Meni ucita, al bez slike 🙈
2020 09 22
> Ninaaaaaa: > Što je cache? https://orbis.hr/portal/index.php?rp=/knowledgebase/189/Kako-obrisati-lokalnu-cache-memoriju.html
2020 09 22
Ok ! Hvala Admin ! 😊
2020 09 22
> nefertiti111: > Jel jos itko ima problema sa postavljanjem oglasa, tocnije uploadom slika? > Jos od jucer nikako da postavim oglas. Upravo pokusavam, ali nejde. Obrisala sam history i sve. Pratim...
2020 09 22
ni meni, a obrisala sam po uputama
2020 09 22
Pozz..vec par dana ne mogu postaviti slike za oglas..bez obzira na ciscenje povijesti
2020 09 22
"Drage krpičarke, cijelo ovo vrijeme se provode radovi po sajtu različitog tipa i obujma pa se desi ovako nešto. Problem je prijavljen pa će uskoro biti otklonjen, ali vjerojatno ćete opet morati brisati cache." Gore je napisala admin, ne treba sada ništa raditi jer ionako ne funkcionira ništa....kada se će ponovno upload uspostaviti onda ce valjda trebati brisat
2020 09 22
I ja ludim jer ne da je sporo vec uopce nece aimam hrpetinu robetine za slikat koje se zelim rjesit.
2020 09 22
> amparo: > "Drage krpičarke, cijelo ovo vrijeme se provode radovi po sajtu različitog tipa i obujma pa se desi ovako nešto. Problem je prijavljen pa će uskoro biti otklonjen, ali vjerojatno ćete opet morati brisati cache." > Gore je napisala admin, ne treba sada ništa raditi jer ionako ne funkcionira ništa....kada se će ponovno upload uspostaviti onda ce valjda trebati brisat Tako je.
2020 09 22
Jucer sam uspjela staviti par oglasa s tim da je to trajalo cijeli dan a danas apsolutno nikako staviti slike pa daj više riješite to u kojem smo mi stoljecu ovo je jedina stranica koja malo malo pa su neki problemi pogotovo oko oglasa i stavljanja slika a da ne govorim da malo malo pa mi se pobrišu artikli i nestaju mi razgovori..
2020 09 22
EDIT: I dalje isto, apload nemoguć...Hvala adminu na odgovoru u međuvremenu. No ostaje i dalje ovaj tehnički detalj, duže prisutan - zašto mi se u tri oglasa ne mogu otvarati slike normalno, već se samo otvori po sredini prva slika i ne može se listati do pete, ispod se vide ostale sličice, ali u premalom formatu i ne u cjelosti, kad se na njih stisne desnim klikom i ide na opciju "open image in new tab", dobije se nešto veća slika, ali i dalje nije u punom formatu i ne vide se svi artikli (riječ je o minijaturama i baš na tim oglasima "šteka" gdje na svakoj slici imam druge artikle koji bi se trebali vidjeti. ) Probala sam izbrisati oglase, ponovo formirati i opet isto - to mi ostaje vječna enigma, zašto mi upravo ta tri oglasa "štekaju", a uvjeti slikanja i sve ostalo je kao i s ostalim slikama koje sam bez problema skinula i normalno se pregledavaju u oglasima. Voljela bih ako ima netko da mi objasni ovaj fenomen. Nije životno važno, ali me zanima čisto s tehničke strane.
2020 09 22
Prethodni 1 2 3 Sljedeći