Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta paket iz Splita

Pozdrav Iščekujem paket koji je došao iz Imotskog do Splita u ponedjeljak,21.9. Do kada bi mi mogao stići? Rekli su mi da je rok cca 3 dana. Još ga nema. Da li iz Splita dolazi direktno u Zagreb?
prije 28 dana, 11:22
Provjerite po sifri di se nalazi paket Nitko od nas tu to ne moze znati A probajte i sluzbu za korisnike nazvati Kod njih nema pravila.od 2-3 dana stize A nekad 5-7 dana Ovisi,o njihovoj azurnosti
prije 28 dana, 11:31
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b140e36df105cd50e49e835e128f4c3b.jpg) Paket koji sam poslala iz Zagreba u Zagreb. U posti kazu da im je kaos eto bas kasne paketi iz Zga za Zg. Bitno da je usluga poskupila,a sve je gora iz dana u dan.
prije 28 dana, 11:33
> kkorina: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b140e36df105cd50e49e835e128f4c3b.jpg) > Paket koji sam poslala iz Zagreba u Zagreb. U posti kazu da im je kaos eto bas kasne paketi iz Zga za Zg. Bitno da je usluga poskupila,a sve je gora iz dana u dan. Zvati sluzbu za korisnike,zaliti se Drugo ne preostaje Meni je kasnila posiljka 18 dana Dosla se zalit u postu Kaze meni zena:al nije vam proslo mjesec dana od slanja :') :') Ukratko.prije bih ja pjesice dostavila,nego posta
prije 28 dana, 11:39
Ma znate kak to ide napisala sam ha prigovor,al rekli su mi da imaju ogromab problema sa paketima iz Zagrrba za Zagrrb i da je sve zapelo u sortirnici u gorici jer nema ko razvrstat i nosit pakete. I sigurno ce stic veli on meni u roku mjesec dana. Eto cisto da znate ako saljete i zapne.
prije 27 dana, 15:43
Ja sam poslala u petak 18.9. iz Vukovara za Zagreb i jos nije stiglo, zvala sam i kazu da se paket nalazi u Velikoj Gorici i da ne znaju kako je tamo stigao.
prije 27 dana, 00:27
ta posta stalno ima neke probleme i stalno se nesto zale, bitno da su poskupili pakete, a tko ce ih sortirat i nosit nema veze
prije 27 dana, 11:14
kkorina, imam isti problem kao i vi, ali moj je predan 21.9. u 10090. Kupac se zali i sumnja da paket nije predan. Ne znam što da učinim..
prije 24 dana, 11:22
> tebycr: > kkorina, imam isti problem kao i vi, ali moj je predan 21.9. u 10090. Kupac se zali i sumnja da paket nije predan. > Ne znam što da učinim.. Pa posaljete kupcu slikanu potvrdu i sifru,da vidi da ste predali paket Na zalost posta je produzila rokove dostave posiljki.pa se uvijek na to izvlace Nazovete i sluzbu za korisnike da vidite di je zapelo sa isporukom
prije 24 dana, 11:26
> kozmetika88: > > tebycr: > > kkorina, imam isti problem kao i vi, ali moj je predan 21.9. u 10090. Kupac se zali i sumnja da paket nije predan. > > Ne znam što da učinim.. > Pa posaljete kupcu slikanu potvrdu i sifru,da vidi da ste predali paket > Na zalost posta je produzila rokove dostave posiljki.pa se uvijek na to izvlace > Nazovete i sluzbu za korisnike da vidite di je zapelo sa isporukom Da, upravo je pridodan u razgovor i papiric s podacima, da se vidi. Valjda ce uvaziti ispriku, nije do mene. To što je profil novi s četiri recenzije, ne znači da je osoba prevarant. Zvana je i pošta s moje strane, kažu da oni imaju u sustavu dodatne statuse da je pošiljka preuzeta iz poštanskog ureda, no to nama nije vidljivo pa razumijem sumnju, ali nemam što nadodati na to. Kakvo je vaše mišljenje oko povrata novca jer eto, pošiljka još nije stigla?
prije 24 dana, 11:38
Niste Vi krivi sto posta nije isporucila jos posiljku Ja kad sam se isla zalit ,dobila sam odg,kako nije proslo mjesec dana od slanja Znam da zena na salteru nije kriva,kazem joj,da nisam ja to slala da dođe za mj dana Naplate uslugu koju ne ispostuju Mislim da je za preporuku rok isporuke 7-9 radnih dana A za paket 5-7 Tako nekako Uglavnom uvijek se izvlace na to kako je guzva,da ce stici,itd Vi se imate pravo zalit Posaljite mail sluzbi za korisnike Ja kad saljem pratim apsolutno svaku sifru i svaku posiljku I sve te potvrde cuvam jer nikad ne znam di ce kod njih sta zapet
prije 24 dana, 11:46
iz iskustva slanje mail sluzbi za korisnike je kao bacanje kamencica u more, odgovor dodje nakon punih mj dana i to napisu "vidimo da ste u medjuvremenu rijesili problem", daj nemoj zezat... ali su azurniji na facebooku sa odgovorima tako da im radje posaljite tamo upit u inbox
prije 24 dana, 13:09
Ja sam otisla i uputila prigovor u postu i ponudila kupcu povrat novca ako ne zeli cekati jer eto nazalost oduzilo se. Iako ja njih zovem scaki dan pa se nekak nadam almozda ih to malo ubrza
prije 24 dana, 13:24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/197d1a08137a4c8ee843feda049fc817.jpg) Ne gubite nadu. Moj se konacno nakon 15 dana pokrenuo. Nadam se da vise necu imat takvih problema sa postom.
prije 21 dan, 19:56
Meni jučer poslano iz Splita,danas stiglo - nevjerojatno! 😊
prije 20 dana, 20:05
1 2 Sljedeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj