Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat tenisice

Prodala sam curi tenisice i pita za povrat zato sto su ju nazuljale. Kaj bi vi napravile? Mene nisu zuljale ć, znam da ovisi o stopalu i da nismo svi isti. Jednom su bile nosene sa moje strane i doslovno ko iz ducana, jos ih prodala ispod cijene dosta
prije 22 dana, 18:34
Evo ja nebi radila povrat. Evo mene osobno svaka nova obuća nažulja...pa je ne vračam u trgovinu. Preventivno treba stavit flaster nosit 2 dana i problem riješen.
prije 22 dana, 19:06
:') :') :') Sve luđe! Ako je to jedini razlog zbog kojeg traži povrat, tj. ako nema vaše greške u tome - točno ste oglasili veličinu kako je deklarirana, onda naravno da nećete pristati na povrat.
prije 22 dana, 19:40
Sve tocno oglaseno da. Nista drugo nema od ostecenja
prije 22 dana, 19:44
> Zggirl1991: > Sve tocno oglaseno da. Nista drugo nema od ostecenja Onda čilajte.
prije 22 dana, 20:07
a svasta..pa i mene nazulja pa ne trcim u ducan vratiti.. >:(
prije 22 dana, 21:01
Hvala vam svima 😀
prije 22 dana, 21:03
Ako je u oglasu navedena velicina deklarirana na obuci i ako je mjera gazista tocna, nemate sto vrsiti povrat.
prije 22 dana, 21:21
O Boze 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️...
prije 22 dana, 01:26
Ja ne bih radila povrat. Svako stopalo je drugačije, a i nova obuća uvijek nažulja. Ni u trgovinama vam neće napraviti povrat samo zato što vas žulja
prije 22 dana, 12:11
Kakva glupost Svaka obuca nova nazulja Dok se ne razgazi i ne napravi po nozi Svi smo to prosli s obucom Ako je sve bilo oglaseno kako treba,i mjere gazista Nemate razloga radit povrat
prije 22 dana, 12:35
Ne bi vraćala, kao što su cue rekle ako je obuća točno oglašena, niste vi krivo ako ju je nažuljalo
prije 21 dan, 11:03