Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevare s karticama

Pozzz Javila mi se osoba iz UK. Hoce da joj posaljem podatke s kartice pa da mi uplati novce za artikl plus poštarina. Proučila sam na HP stranicama koliko bi koštalo slanje paket u UK i cijena je oko 30 kuna,a osoba meni hoće uplatiti na račun 400 kuna za troškove paketa. Meni je to sve sumnjivo pa sam rekla neka pošalje na našu poštu,lagala sam da nemam racun u banci,na što je odg da jedino na bankovni račun može uplata. Odustala sam od prodaje. Koje je vaše mišljenje? Lp
2020 09 29
Naravno da nije istina, ne odgovarajte više
2020 09 29
https://mojekrpice.hr/forum/t/269225/poruke-za-kupnju-u-eurima Plus još 900 tema otvorenih s istim pitanjem
2020 09 29
> TinTina987: > Naravno da nije istina, ne odgovarajte više Hvala na mišljenju. Više nisam odgovorila ništa. Ali žao mi je da takvi mogu biti članovi ove grupe. Kamo ide ovaj svijet,da svaki svakoga hoće prevariti....
2020 09 29
Nisu to članovi nego "organizirani kriminal". Ordiniraju i po njuškalu i ostalim platformama. Ima priča i kad bude stan za rentanje pa se radi o šteti od više stotina eura. Treba uvijek biti pažljiv
2020 09 29