Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Upomoć - obojana kozna torba

Lijepi pozdrav svima, Trebam pomoć - nosila sam rozu jaknu od brušene kože i nije mi bilo ni na kraju pameti da će mi ručke od torbe, koja je od teleće kože biti obojane. Cijele su roze boje. Pokušala sam skinuti vlažnim maramicama, vatom i pastom za zube, lagano gumicom za brisanje, međutim ništa ne pomaze. S čime maknuti boju, a da se torba ne ošteti? Mogu li nekome u Zagrebu to odnijeti da sredi? Svaki savjet je dobrodošao i zahvaljujem se svima. 🙁
2020 09 29
Pozdrav, Također i mene zanima, creni kaput od brušene eko kože ostavio tragove na bijeloj torbi isto od eko kože. Kaput je u baji za smeće završio, jer mi je i košulju obojio, ali tirba mi je draga i voljela bi ju spasit, pa ako netko zna kako tj. s čime bi se to moglo tretirati?
2020 09 30
Mozda da pitate nekog postlara. Oni obicno imaju kreme za skidanje mrlja sa koze.
2020 10 01
> Matea4707: > Mozda da pitate nekog postlara. Oni obicno imaju kreme za skidanje mrlja sa koze. Dobra ideja, nisam se ni sjetila, hvala 😊
2020 10 01
Posto nismo dobile nikakve odgovore za pomoć kod kuće, javila sam se Lepen desingu preko Facebooka i rekli su da mogu vrlo vjerojatno riješiti problem te da donesem torbu kod njih, pa probajte i Vi. 🙂
2020 10 04
Puno hvala 😊
2020 10 04