Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bibloo.hr - Guess, je li original?

Dobar dan! Zanimaju me tuda iskustva s Bibloo.hr. jesu li Guess stvari original?
2020 10 01
Na Bibloo sam kupila Tommy Hilfiger majicu i torbu i oboje su originali. Imaju sve etikete, zaštite i serijske kodove i detaljno provjereno da su originali. Stoga pretpostavljam da su i Guess stvari originali :)
2020 10 01
to je dosta poznata i pouzdana stranica, tako da nema straha da ce uvaliti neku kopiju
2020 10 01
Ja sam narucila Karl Lagerfeld Majicu i bokserice od Armania, sve je doslo sa etiketama i kutijama😊
prije 29 dana, 17:17
Ja sam kupovala Diesel i Under Armour, isto original
prije 29 dana, 20:11
> Summoning: > Na Bibloo sam kupila Tommy Hilfiger majicu i torbu i oboje su originali. Imaju sve etikete, zaštite i serijske kodove i detaljno provjereno da su originali. > Stoga pretpostavljam da su i Guess stvari originali :) Aaa super hvala ❤❤❤❤❤❤
prije 29 dana, 20:22
> jelena693: > to je dosta poznata i pouzdana stranica, tako da nema straha da ce uvaliti neku kopiju Super. Drago mi je da ima tako pozitivnih odgovora 😁
prije 29 dana, 20:23
> Nelanela97: > Ja sam narucila Karl Lagerfeld Majicu i bokserice od Armania, sve je doslo sa etiketama i kutijama😊 Odlicno hvala 😁❤❤❤❤❤
> Nelanela97: > Ja sam narucila Karl Lagerfeld Majicu i bokserice od Armania, sve je doslo sa etiketama i kutijama😊 Odlicno hvala 😁❤❤❤❤❤
> Beatriss: > Ja sam kupovala Diesel i Under Armour, isto original Super hvala Vam ❤❤❤❤😁
prije 29 dana, 20:24
Ja san kupila Uggsice sa Bibloo stranice i dosle su original sa svim oznakama i originalnom kutijom :)
prije 29 dana, 23:24
Sve 5! često naručujemo od njih
prije 28 dana, 12:49
Kupovala sam Guess, torbe, obuću... Sve savršeno i definitivno autentično.
prije 27 dana, 17:20