Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

PRIMARK USLUGA KUPNJE

Pozdrav,ide li možda netko prema Graz/Ljubljani pa da za sebe ide u Primark...trebala bi uslugu kupnje 2 artikla određena . hvala
2020 10 06
Malo bombardiram temu, ali zar je do ijednog Primarka uopce moguce doci otkako su nas SLO i AT pocetkom ljeta stavili na crvenu listu? Mislim da se u SLO moglo samo s rezervacijom smjestaja, a sad ni to. Od danas zatvaraju pokrajine svojim građanima da ne mogu iz jedne u drugu, sumnjam da bi nas tek tako pustili da shoppingiramo. 😂 Ali Italija je otvorila granice, najblizi Primark u Veroni. Jos samo da nadjem dovoljno jake argumente da decka natjeram da idem autom, ali mislim da to nece bit bas moguce. 😂😂 Nista od Primarka do proljeca. Ili dok Slo i At ne otvore granice u pokusaju spasavanja sezone skijanja. 😀
2020 10 15
Još bolje bi bilo da primark otvori webshop u ovom ludilu od korone, profitirali bi svakako :')
2020 10 20
Obavljam uslugu kupovine u Primarku uz proviziju , svaka dva tjedna putujem za Ljubljanu.
2021 09 24