Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Preuređenje kuće

Odlučili smo se preurediti jedan dio kuće, točnije; dnevni boravak, trpezariju, hodnik i kupatilo. Ideja imam i imam u glavi kako bi to otprilike trebalo izgledati, ali ključno je ono otprilike🙃Planiramo ostaviti dosta namještaja jer nam se sviđa a samo dio namještaja ćemo zamijeniti (od većih stvari je to sjedeća garnitura, uzeli bi trosjed, dvosjed i fotelju u različitim bojama i modelima), ustvari planiramo detaljima promijeniti trenutni stil- nove boje zidova, tapete, slike, tepih, zavjese, lusteri, razmještaj i dr. E sad zanima me znate li možda kakav program ili nekoga tko bi mi pomogao u onom vizualnom dijelu, znači da mi pomogne predočiti kako bi ono što sam zamislila izgledalo u stvarnosti da ne bi pokupovala i onda kad uredim mi se učini da to ipak nije ono što želimo, naravno po nekoj ok cijeni, da me ne izađe "skuplja pita neg tepsija". Neke aplikacije koje sam si skinula nisu mi bile od pretjerane pomoći. Stil koji želim je eklektičan s rustikalnim elementima, da ima jakih boja, da bude moderno ali i toplo. Preuređenje planiramo na proljeće (osim kupatila, njega ćemo i ranije) ali da mi je do tada sve osmisliti i da tada krenemo samo u realizaciju.
2020 10 07
vjerojatno Vam neće biti od koristi, ali ja sam svoja preuređivanja testirala u igrici the sims :D
2020 10 08
probajte kontaktirati dizajnere interijera iz vaseg grada :) nije puno prostorija i samo je idejno :) ako su normalna firma ne bi Vas trebalo puno koštati, a vjerujte mi biti će od koristi velike. Uštediti će Vam vrijeme, živce i novce.
2020 10 09
> matea_matea: > vjerojatno Vam neće biti od koristi, ali ja sam svoja preuređivanja testirala u igrici the sims :D Mogu pokušati, ako ništa bar se zabavit😉
2020 10 09
> Kiki1967: > probajte kontaktirati dizajnere interijera iz vaseg grada :) nije puno prostorija i samo je idejno :) ako su normalna firma ne bi Vas trebalo puno koštati, a vjerujte mi biti će od koristi velike. Uštediti će Vam vrijeme, živce i novce. U mom gradu nema dizajnera interijera ili tako neke firme koja se s tim bavi a iskreno nisam čula ni i uokolici😟To bi mi dosta olakšalo
2020 10 09
ja sam koristila roomsketcher.com basic je besplatan, a za više opcija, a time i veći izbor namještaja i materijala plaća se nešto sitno.
2020 10 09
Draga Irena, u Vinkovcima imate dizajnere interijera s programima u kojima doslovno Vaš prostor stave i namještaj koji želite, te gledate 3 D slike svog prostora i krećete se po njemu. Možete doći s prijedlozima ili njima prepustiti kreiranje sadržaja, samo im reći neki željeni stil. Nisam sigurna koliko bi Vas izašlo za dio kuće, i biste li to uopće željeli. Ako Vas zanima, mogu Vam u inbox dostaviti detalje.
2020 10 09
> MilaElena: > Draga Irena, u Vinkovcima imate dizajnere interijera s programima u kojima doslovno Vaš prostor stave i namještaj koji želite, te gledate 3 D slike svog prostora i krećete se po njemu. > Možete doći s prijedlozima ili njima prepustiti kreiranje sadržaja, samo im reći neki željeni stil. > Nisam sigurna koliko bi Vas izašlo za dio kuće, i biste li to uopće željeli. Ako Vas zanima, mogu Vam u inbox dostaviti detalje. Može MilaElena, slobodno dostavite, mogu poslati upit koliko bi me izašlo, pa ako nije nešto pretjerano to bi mi uvelike olakšalo. Sjećam vas se iz naše slatke (pekmezaste) suradnje👍😉
2020 10 10
> MorskoPrase: > ja sam koristila roomsketcher.com > basic je besplatan, a za više opcija, a time i veći izbor namještaja i materijala plaća se nešto sitno. Pokušala, nije mi tu baš uspjelo, najviše što sam uspjela napravit je na Room Planner ali nije baš to to, ima opciju pošalji pa sam poslala mužu da vidi što sam napravila i vidim ne odgovara ajd reko zauzet je na poslu a kad je došao kući pitam zašto nije odgovorio a kaže on -nisam znao što da napišem-nadam se da ti samo nije uspjelo u programu to što si zamislila😳🤬
2020 10 10
Možete kontaktirati i iz drugih gradova pošto je samo idejno 😁 preko team viewera se spojite na komp i pricate preko mobitala. Može Vam i na mail poslati 3D
2020 10 11