Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Ginoholicarke, pomoc!

U subotu spremam neku festicu, sve sam kupila osim gina za jedan mali dio ekipe. Stajala sam danas ispred police pol sata i otisla praznih ruku 😁 Ima ih od 40 kn, neki u Lidlu London dry pa nadalje i meni su svi isti, znaci nemam pojma. Jel taj ok? Ostali su bar duplo skuplji pa mi je sumnjiv 😂 Pitala sam prodavaca, veli mi da iznajmljuje neki prostor i vidi da cesto uzimaju Maraskin, ali on je od litru. 0.7 mi je skroz ok. Imate koji za preporuciti? Samo da nije onaj pink. I gdje kupujete zacine, one cvjetice i tak to? Fala! 😁
prije 10 dana, 14:24
ovaj od 40 kn u lidlu vrijedi koliko i košta (nije dobar) meni je badelov SAX najbolji omjer količine i cijene , ujedno , tonik je također vrlo bitan, nemoj griješiti s jeftinim tonicima. Lidl ima super ponudu začina za gin (mix 4-5 začina)
prije 9 dana, 14:35
Ovo je jedino što valja https://vina-acrobat.hr/vrsta/gin/ Isto tako imaju i tonike https://vina-acrobat.hr/kategorija-proizvoda/bezalkoholna-pica/tonik/ Prirodni sastojci, bez kemije i umjetnih dodataka. Ostalo nije vrijedno komentara.
prije 9 dana, 16:32
Od svih koje sam probala, ovaj mi je 🔝 Košta cca 200kn. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/776134cae17a6d5ec4dd81e191fae0bb.jpg)
prije 9 dana, 16:42
Lidlove najbolje preskoci, jesu jeftini, ali boli glava od njih. Ako vec gledas u rangu do 50 kn, kao dobra vrijednost za novac mi se pokazao South Bank London Dry Gin, ima ga cak i u Konzumu. U rangu ispod 100 kn, Badelov Sax je solidan i svugdje dostupan. Iznad 100 kn ima svega, meni je fin Gordon's, nekako je aromatican, za razliku od Beefeatera koji mi uopce nije fin, a razvikan je. U pravilu, sto skuplji, to i bolji gin, iako se da naci i skroz ok ginova po ok cijenama. Vrutak (ako ti je dostupan) ima siri izbor. Starter pack zacina najbolje potrazi u Lidlu, odmah dobijes barem 4 zacina za neku sicu, iako ih se sad odvojeno da naci posvuda, najcesce proizvodjaca Kotany, kao i ruzica. K tome, kriska limuna, limete, krastavca, jagode i bobice (kad im je sezona)uvijek dobro dodju. I obavezno led :)
prije 9 dana, 17:32
Radila sam neko vrijeme u "krugovima žestokih pića", ako tražiš realno najbolji to je Beefeater. I Bombay je odličan A value for money je SAX
prije 9 dana, 18:10
Beefeater ili Sax (cijenom prihvatljivi-znaju biti na akciji po 70-80kn 0.7) Začine u lidlu, četiri okusa budu oko 20kn(biberi) ili kaufland(ružice,hibiskus)
prije 9 dana, 19:57
Hvala, puno ste pomogle! 🤗
prije 8 dana, 18:00
Što se napravi sa tim sušenim ružicama, paprovima, pimentima, i kerefekama...? Skuha se u ginu, ili žvače uz gin, što? ,:) :') :')
prije 6 dana, 19:04
Ja kao gin-o-ljubac preporučujem uz Bombay i Tanqueray i naše hrvatske ginove kao "old pilots" i "luftbremzer"🤩 Vrhunska stranica sa paketima i začinima je definitvno kofer.hr - ima svega:)
prije 3 dana, 20:39
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj