Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

maske-od danas obvezne i u zatvorenim prostorima

kako vi izlazite na kraj s njima? kupujete li ih ili šivate, meni osobno su grozne te jednokratne ..em radim smeće em su loše nemam mašinu ali sam ručno ( pola dana šivala masku..) e sada kako sam "žensko" ja bih više kombinacija boja da ide uz outfite :) a onda nakon nošenja puna maska pudera...kako vi izlazite na kraj
prije 10 dana, 15:00
i mene zanima. i još kad krenu prištići ... >:(
prije 10 dana, 15:09
Uopće ne razumijem kako su to od danas obvezne i u zatvorenim prostorima? Što su do sada bile obvezne u otvorenim?Pa cijelo vrijeme su obavezne u svim dućanima, bankama, ambulantama, kazalištima, sredstvima javnog prijevoza....
prije 10 dana, 15:17
Idu preporuke za maske na otvorenom, ne mogu zamisliti da nosim puder ispod maske, pa što će mi onda puder kad me nitko ne vidi? A ovo upasivanje maske s outfitom, pa maske s markama, moram reći da me to pomalo živcira....gledam kako da svaki dan obavljam posao, a da se ne zarazim....
prije 9 dana, 16:30
pa još uvijek po uredima bez maske- pa puder može :) svaki poslodavac svoju politiku vodi... ali kada vidim ...masku a nos vani...uffffff
prije 9 dana, 16:42
Cijeli dan na poslu nosimo maske, iako smo u uredu. Nema ni na hodnik bez maske. Imam nekoliko platnenih, dobro ih operem ih nekad ručno s običnim sapunom i praškom, nekad u perilici i skida se puder bez problema. Obavezno još prođem peglom sa svake strane. Nekoliko ih promjenim u danu, a uvijek imam i rezervne jednokratne. Kupujem jefnokratne u dm-u, a platnene šivamo doma, jer imamo šivaću mašinu. Iako, kupili smo i neke platnene koje su se nudile u prodaji po nekim trgovinama. Snalazimo se. Postalo je već rutina to sve...
prije 9 dana, 17:54
Pa i dosad se nosile maske u zatvorenim prostorima...
prije 9 dana, 18:05
nisu od danas, obavezno je već par mjeseci u zatvorenim prostorijama i da, neće nikog maska zaštititi od gripe ni korone, ne uzdajte se u to, a to najbolje znaju alergični na pelud i prašinu jer te čestice prođu kroz masku, a di neće mali virus
prije 9 dana, 18:29
Otkad nosimo te maske,rijetko stavljam puder na lice,pa i ruž. Nemam mi smisla i cijela se maska zaprlja. Lakirajmo nokte! 😃
prije 9 dana, 19:30
neki pojedinci su već odustali i od pranja zubi, a čekam mjeru obaveznog nošenja maski u krevetu...
prije 9 dana, 20:47
> Danijela707: > neki pojedinci su već odustali i od pranja zubi, a čekam mjeru obaveznog nošenja maski u krevetu... :')
prije 9 dana, 20:55