Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Crni madeži

Primjetila sam madež neobičnog oblika s crnim točkicama..naručena sam na pregled već, ali malo se duže čeka zbog situacije s covidom. Ponekad na tom mjestu osjetim "tupu bol" no mislim da dosta toga dolazi i iz glave jer sam se poprilicno uplasila da je ono najgore u pitanju.. Radi se o dojci, imam 30 godina.. zanima me, da li je neka od Vas imala slican slucaj? Kako funkcionira ta pretraga s "markerima"? Uzima se nekakav uzorak ili? Unaprijed hvala..
prije 9 dana, 18:52
Na dojkama ili ispod dojki se znaju stvarati seboreične keratoze proguglajte kako izgledaju,meni su se pojavile u trudnoći.
prije 9 dana, 20:05
Hvala Vam, moje izgleda malo drugacije, ali mi se također javilo poslije trudnoće, odnosno dojenja.
prije 9 dana, 09:55
Melanom bude pravilnog oblika i jednobojan, a ako mislis na tumor dojke vjerojatno to nije jer obicno ispod koze budu kvrzice, a i bradavice se znaju promijeniti. Najbolje bi bilo dok cekas da odes dr. opce prakse da on pogleda. Samo nemoj citati po google-u tamo kada gledas bolesti po svojim simptomima povezuju se i bezazlene a i one opasne pa naravno uvijek pomislis na najgore. Mislim da se uzima komad tkiva sa tog madeza i salje na analizu. To potraje do 2-3tj. Imala sam slucaj u obitelji ali se ne mogu sjetiti koji se tocno dio uzima za analizu samo znam da se ceka par tjedana na rezultate.
prije 8 dana, 23:44
> Bluesky123: > Melanom bude pravilnog oblika i jednobojan, a ako mislis na tumor dojke vjerojatno to nije jer obicno ispod koze budu kvrzice, a i bradavice se znaju promijeniti. Najbolje bi bilo dok cekas da odes dr. opce prakse da on pogleda. Samo nemoj citati po google-u tamo kada gledas bolesti po svojim simptomima povezuju se i bezazlene a i one opasne pa naravno uvijek pomislis na najgore. > Mislim da se uzima komad tkiva sa tog madeza i salje na analizu. To potraje do 2-3tj. Imala sam slucaj u obitelji ali se ne mogu sjetiti koji se tocno dio uzima za analizu samo znam da se ceka par tjedana na rezultate. Hvala puno 💓 ma..naravno da sam odmah isla googlati, tim gore..😑
prije 8 dana, 08:27
> Hvala puno 💓 ma..naravno da sam odmah isla googlati, tim gore..😑 Nema na cemu, tu smo da se pomazemo 😘 svakako javi rezultate
prije 8 dana, 10:33
Sinoc bila kod privatnog dermatologa jer nisam mogla vise cekati. meli888, isti slucaj kao i kod Vas! Namazala je dusikom i dala mi antibiotik pa bi navodno trebalo otpasti. Hvala Vam objema 😻
prije 5 dana, 12:01
Bas super, jako mi je drago. Ako opet bude nesto odmah gasi internet i pravac doktoru 😂
prije 4 dana, 00:10
Baš mi je drago da nije ništa opasno ali ipak bolje provjeriti i ja sam bila u panici kada mi se pojavilo ali kažu da u trudnoći od hormona puno novih madeža,bradavica se zna pojaviti.
prije 3 dana, 15:16
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj