Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Mango outlet povrat

Pozdrav krpičarke! Danas mi je pristigao paket koji sam naručila s Mango outlet stranice. Naručila sam crne espadrile koje sam platila 360 kn. Međutim, kada sam ih detaljno proučila, vidjela sam da zlatan detalj nije adekvatno pričvršćen na espadrilu i da je očigledno potrgan. Također, uočila sam mini mrlje, crtice koje se naprave od nošenja (ne bi smetale da sam ih nosila neko vrijeme) i uglavnom nisam zadovoljna jer ih je očigledno netko nosio ili ih je previše ljudi isprobalo. Pročitala sam da je mnogo ljudi bilo nezadovoljno povratom i da nisu dobili novce od poštarine natrag. Što biste vi učinile?
prije 6 dana, 19:58
Povrat Vam se plaća, ja sam vraćala kaput, platila 130 kn i ne refundiraju Vam natrag. Sad ako je reklamacija možda bi i mogli dobit i novac za poštarinu. Ja sam tako dobila na običnom mangu, poslali mi rasparanu haljinu, vratila sam je i naknadno poslala scan računa mailom. Prvo su mi vratili samo novac za haljinu, nakon deset mailova i poruka na facebook, vratili su mi i novac za poštarinu. Baš sam im slala svaki dan mail nisam odustajala. Ugl, sretno
prije 6 dana, 23:25
Meni su dosad sve refundirali. Plaća se povrat, ovisi o težini paketa koji šaljete, ali vrate novce ili pošalju novu odjeću/obuću. Kada Vam prvotno paket stigne, dobijete papir na kojem označiti je li želite povrat ili zamjenu, čak ima kategorija 'oštećenje'. Prije jedno mjesec dana sam vratila kaput i dobila sam novce nazad. Nije isplativo jer se mora plaćati slanje, ali funkcionira..
prije 5 dana, 09:03
I meni su napravili povrat plaćenog artikla + poštarine 84 kn. Njihovom greškom bio je poslan samo donji dio trenirke, bez gornjeg. Napisala sam prigovor, za nekoliko dana me nazvala cura iz outleta da sa računom pošaljem natrag i da njoj uslikam potvrdu o slanju, preporučenom! Vratili su novce bez problema.
prije 5 dana, 18:06
Da vrate novce samo ako je reklamacija ili njihova greška. Za običan povrat neće. Zato ja sve manje tamo kupujem.
prije 5 dana, 18:41
Postovani, povrat preko poste je BEZOBRAZNO SKUP!! Ali preko DPD i ostalih kurirskih službi ja sam za bundu povrat platila oko 40 kn, tako da se postom definitivno ne isplati
prije 4 dana, 14:51
Nikad više ne bi naručila nešto preko mango outleta baš zbog preskupog povrata.. Eto tako npr prodajem sandale sa original etiketom u pola cijene prave vrijednosti a dok se ne prodaju će mi skupljati prašinu i zauzet nepotrebno mista :)
prije 2 dana, 20:26