Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko osiguranje (molim preporuku))

Pozdrav🤗 Molila bih vas ako moze preporuka za dopunsko osiguranje, koje je vama najbolje do sada i sto ukljucuje paket. Moram uzeti sad neku policu, do sad sam imala preko oca, no sad vise ne mogu. Ne idem bas nesto oko doktora, nekad se desi prehlada, ja sam vise kod zubara. Pa eto ako to nesto utjece na odabir osiguravajuce kuce/hzzo. Svaka pomoc bi mi dobro dosla😊
prije 7 dana, 00:25
Bila sam u Croatia osiguranju i prebacila se zadnjih nekoliko godina na Uniqa, meni je ok taj neki paket koji sam uzela. Recimo neke lijekove koje smo suprug i ja koristili prije su bili obuhvaćeni u Croatia o. tim paketom i bili na njihovoj listi pa nismo morali plaćati dodatno ali onda su ih maknuli i nama se nije više tamo isplatilo, u međuvremenu dobili smo neke pogodnosti putem firmi u Uniqi i za čak manje novaca imamo više pogodnosti i ne moramo ponovo plaćati dopunu za lijekove.
prije 7 dana, 13:12
Hvala vam puno na komentaru i savjetu!😊 Istrazit cu svakako, cini mi se primamljivo😃
prije 6 dana, 19:09
Preporučam Croatia zdravstveno osiguranje, oni imaju ugovore sa najviše bolnica, poliklinika i sl. Sa Uniquom sam uvijek imala gnjavažu jer sam trebala platiti pregled u ustanovi koja nema s njima ugovor, pa onda od Unique sa računom tražiti da mi vrate novce.
prije 6 dana, 20:44
@Anitich_5 hvala vam puno!😊 Otici cu osobno kod njih pa cu vidjeti ponude. Meni je samo bitno da ne placam sve i svasta. Voljela bih uzeti policu osiguranja koja ukljucuje sve sto je meni potrebnije. I naravno ne bih voljela kao ni vi trazit povrat novca, nemam previse vremena, meni bi to takoder bila gnjavaza. Za sad cu otici kod njih preispitati situaciju i nadam se potpisat ugovor😊
prije 6 dana, 23:06
Croatia osiguranje ima akciju da prvu godinu dobijete besplatno lijekove sa B liste i besplatno testiranje na Covid.......a još dobijete i jednu karticu kojom ostvarujete razne popuste na odjeću, namještaj, auto dijelove, gorivo na Crodux benzinskim postajama 0,30kn/l......
prije 6 dana, 23:22
@Sovuljagica Odlicno! Hvala vam na dojavi! 😊
prije 5 dana, 20:24
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj