Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pomoć oko ankete za fakultet

Pozdrav svima! U svrhu pisanja seminarskog rada napravila sam jednu malu anketu vezanu za online kupovinu. Ako bi mi mogli pomoci i odvojiti minutu svog vremena da ju rijesite. Unaprijed se zahvaljujem svima koji pomognu ☺️ 💘 https://forms.gle/HtpaP2ayBhzbjwyX6
prije 6 dana, 10:52
Riješeno...pozdrav :-)
prije 6 dana, 12:17
riješeno :) *btw., možda da si dodala, moje mišljenje, mogućnost više odabira (pri odgovaranju jer sam se našla u svim poljima (odjeća, obuća kozmetika, uređaji...), pri kupnji online) hhh ali pojednostavila si si, pa razumijem zašto. ugl sretno ;)))
prije 6 dana, 13:38
Uljepšali ste mi dan hvala:)) Prvi puta radim ovakav tip seminara pa mi je i sama izrada ankete nova. Zbog toga hvala na savjetu i svaka kritika je dobrodosla definitivno ću to uzeti u obzir za ubuduće 🥰
prije 6 dana, 14:06
Riješeno😀
prije 6 dana, 14:49
Riješeno! Samo vam kao sociolog imam prijedlog da ako budete tako nesto ponavljali stavite mogucnost visetrukog (najlakse ce vama biti dvostrukog) izbora iako je teze za analizirati ali cete dobiti tocnije podatke. I u zadnjem dijelu gdje ste imali stupnjeve slaganja, bolje je staviti svih 5 (od uopce se ne slazem do slazem se u potpunosti) isto zbog tocnosti podataka. Ali to u nekoj duzoj anketi 😊
prije 5 dana, 18:04
Riješeno! ;)
prije 5 dana, 19:54
Jesam. Slažem se s primjedbama leonchii.
prije 5 dana, 22:13
Riješeno, sretno! 😊
prije 5 dana, 02:24
Hvala svima koji su rijesili. Hvala leonchii svakako ću obratiti pažnju na to ubuduće:)
prije 4 dana, 18:59
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj