Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara - Bootyllicious

Na krpicama sam uvijek imala divne suradnje, ali valjda se i meni trebalo desiti jedno neugodno da naučim. korisnica ima novi profil sa samo jednom povratnom, ali sam si mislila kako je predobar deal da propustim i kupit cu. Radilo se o dvije palete i uplaćeno je 220kn na ime Mihaela Trgovčić, iban HR6223600003242430864 . prije 5 dana sam uplatila, prije 4 dana je ona ''poslala'' i prije 3 dana mi je poslala šifru od tisak paketa kojine postoji tj kada se upiše u tisak tražilicu paketa stoji - Paket nije pronađen. od tada sam joj slala poruke na koje ne odgovara. prvo sam se nadala da je možda krivo upisan neki broj jer mi se korisnica činila simpatična kroz priču o prizvodu, ali vidim da se neke stvari ne može procijeniti. Zanima me mogu li ja nešto učiniti kako bi dobila nazad te novce? Nisam nikada (hvala bogu) imala ovakvo iskustvo, a na krpicama sam godinama, tako a ne znam kako ide procedura, što se radi/ne radi i jel ima netko neke dobre savjete Hvala puno svima unaprijed!
2020 10 26
To sa paletom mi se učinilo poznato pa išla guglat...već je prije ta korisnica varala ... https://mojekrpice.hr/forum/t/269356/luana-morina-prevarantica
2020 10 26
hvala puno !!!
2020 10 26
> dorka1: > hvala puno !!! Neznam kakva je procedura, možda se neko javi tko zna :-)
2020 10 26
javljam kako sam uspjela rijesiti situaciju i novac mi je vacen na racun
2020 10 28
> dorka1: > javljam kako sam uspjela rijesiti situaciju i novac mi je vacen na racun Baš mi je drago da ste riješili. Ražalostila me ta priča.
2020 10 29