Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sekundarna operacija nosa

Bok žene, je li neka od vas imala iskustva sa sekundarnom operacijom nosa. Naime prije nešto više od godinu dana mi je rađena rinoplastika zbog devijacije septuma i estetike radi jer sam imala baš veliku grbu. Odmah na početku sam imala oteklinu za koju mi je rečeno da će proći, međutim već mjesecima se ta oteklina mijenja i zadnjih nekoliko mjeseci kao da se povećala. Bila sam na kontroli ponovno prošli tjedan i doktor kaže da je nos ok što se tiče kosti i da se vidi da je to samo meko tkivo. Njegov prijedlog je čekati još tri mjeseca i ako ne prođe napravio bi mi opet korekciju. Je li itko imao takvo iskustvo da je dobio otekline po nosu koje su postale izraženije s vremenom. Točno mogu ocrtati linije te izrasline i stvarno već počinjem izgledati kao babaroga i baš se plašim jer me povremeno boli iznutra :(. Imam li uopće pravo na besplatnu korekciju, pošto više nemam ni lipe a kamo li da dajem ponovno 15k kn.... Inače je riječ o poliklinici lege Artis u Osijeku i dr.Milenoviću. U kbc stvarno ne želim zbog trenutne situacije s koronom.
2020 10 28
Ja operirala čak tri puta!!!! 😆👎 Mjeseci trebaju da nos dođe k sebi, nestanu hematomi, otekline i dostigne konačni oblik. Za mjesec-dva ne bi smjelo biti više nikakvih vidljivih otekline, a pošto ste radili i estetiku-ne vjerujem da bi vam na račun HZZO - a to netko besplatno povravljao.. Svejedno, ako nos bude nefunkcionalan i estetski loš nakon 5-6 mjeseci, mislim da vam je liječnik, odn. poliklinika gdje ste bili dužan popraviti neuspjeli zahvat. Pričekajte još par mjeseci, do konačnog izgleda nosića. Sretno 🍀
2020 11 08
Imala sam ih i ja vise, ali ono sto nikada ne bih ponovila je rinoplastika kod istog. Radje se strpiti, prikupiti novac i obaviti je kod nekoga tko zna. Moj prijedlog i onaj od kojega sam otisla zadovoljna je dr. Glusac Branko iz Makarske. Operira i u Beogradu. Moja preporuka je da se zaista raspitate, i otici na konzulacije kod vise njih i ne gledati na cijenu. Jer je to nesto sto u ovom slucaju uopce nije predmet rasprave vec nesto sto se obavi jednom i nikad vise. Ucite iz moje pogreske. Gledala sam na cijenu, otisla kod jednog tko je samo uzeo novac i nije NISTA nije napravio. Da, i to sam prosla. I onda sam se odlucila za Glusca. Bolje disem, svidjam se samoj sebi i sve je proslo iznad ocekivanja. Na konzultacijama pitati; - kako se odstranjuje grba (to se ne raspa!!!) i svako tko zna napraviti, raditi ce zatvorenom tehnikom. Kod Glusca se na kraju dobiva i nacrt kako je prosla operacija i sto je radio, a kod svih ostalih se to opise pod jednim medicinskim terminom. To puno govori Inace, ja sam bila zrtva nesavjesnog lijecenja sa svojih 14 godina i tek sada kod Glusca mi je rijesen problem. Imam 35 godina.
2020 11 09
> AnDra411: > Imala sam ih i ja vise, ali ono sto nikada ne bih ponovila je rinoplastika kod istog. Radje se strpiti, prikupiti novac i obaviti je kod nekoga tko zna. > Moj prijedlog i onaj od kojega sam otisla zadovoljna je dr. Glusac Branko iz Makarske. Operira i u Beogradu. > Moja preporuka je da se zaista raspitate, i otici na konzulacije kod vise njih i ne gledati na cijenu. Jer je to nesto sto u ovom slucaju uopce nije predmet rasprave vec nesto sto se obavi jednom i nikad vise. > Ucite iz moje pogreske. Gledala sam na cijenu, otisla kod jednog tko je samo uzeo novac i nije NISTA nije napravio. > Da, i to sam prosla. I onda sam se odlucila za Glusca. > Bolje disem, svidjam se samoj sebi i sve je proslo iznad ocekivanja. > Na konzultacijama pitati; > - kako se odstranjuje grba (to se ne raspa!!!) i svako tko zna napraviti, raditi ce zatvorenom tehnikom. > Kod Glusca se na kraju dobiva i nacrt kako je prosla operacija i sto je radio, a kod svih ostalih se to opise pod jednim medicinskim terminom. To puno govori > Inace, ja sam bila zrtva nesavjesnog lijecenja sa svojih 14 godina i tek sada kod Glusca mi je rijesen problem. Imam 35 godina. Možete li mi se javiti molim Vas, operirana sam kod istog dr treba mi Vaša pomoć
2022 02 02
❤️ samo strpljivo sada 🐢🐢🐢 😘> merlin6: > > AnDra411: > > Imala sam ih i ja vise, ali ono sto nikada ne bih ponovila je rinoplastika kod istog. Radje se strpiti, prikupiti novac i obaviti je kod nekoga tko zna. > > Moj prijedlog i onaj od kojega sam otisla zadovoljna je dr. Glusac Branko iz Makarske. Operira i u Beogradu. > > Moja preporuka je da se zaista raspitate, i otici na konzulacije kod vise njih i ne gledati na cijenu. Jer je to nesto sto u ovom slucaju uopce nije predmet rasprave vec nesto sto se obavi jednom i nikad vise. > > Ucite iz moje pogreske. Gledala sam na cijenu, otisla kod jednog tko je samo uzeo novac i nije NISTA nije napravio. > > Da, i to sam prosla. I onda sam se odlucila za Glusca. > > Bolje disem, svidjam se samoj sebi i sve je proslo iznad ocekivanja. > > Na konzultacijama pitati; > > - kako se odstranjuje grba (to se ne raspa!!!) i svako tko zna napraviti, raditi ce zatvorenom tehnikom. > > Kod Glusca se na kraju dobiva i nacrt kako je prosla operacija i sto je radio, a kod svih ostalih se to opise pod jednim medicinskim terminom. To puno govori > > Inace, ja sam bila zrtva nesavjesnog lijecenja sa svojih 14 godina i tek sada kod Glusca mi je rijesen problem. Imam 35 godina. > Možete li mi se javiti molim Vas, operirana sam kod istog dr treba mi Vaša pomoć
2022 02 07
Ja sam radila septoplastiku samo, kod drzavnog otorinca i prezadovoljna sam i funkcionalno i estetski..i to za 0 kn. 🙂
2022 02 17