Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Molim savjet

> nefertiti111: > Ako je dala podatke za uplatu vise osoba, onda je s tim osobama trebala dogovoriti neki rok za uplatu ili odustajanje, a ne nastaviti dijeliti podatke okolo, pa tko, i kad, uplati. > A to tko se prvi javio nema nikakve veze. Koliko ih se javi, ispilaju sa 100 pitanja i vise se nikad ne jave. Ili odgovaraju svako par dana i ocekuju da ih artikal ceka. Upravo tako. Zato sam napisala i ogradila se da nebi bilo nismo znali. Tko prvi zatraži podatke njemu prodam a ne onom tko prvi pošalje poruku pa se više ne javi danima.
2020 11 06
Onaj tren kad dam nekome podatke za uplatu smatram da je predmet prodan i stavljam rezervaciju. Davalje podataka više od jednoj osobi je ludo. Naravno drugi par čarapa su one koje ne uplate danima pa kad ih pitaš da li su odustale ni bee :) Kad sam došla nisam gledala koliko tko ima ocjena, sad pazim. Žao mi je cura koje su o. k. a nove su ali poslje par neugodnih situacija jednostavno se ne osudim kupovati sa takvih profila. Sve bi riješila registracija sa OIB-om. Ovako imamo svakodnevno horor storije.
2020 11 07
> vintage.red.cat: > Onaj tren kad dam nekome podatke za uplatu smatram da je predmet prodan i stavljam rezervaciju. Davalje podataka više od jednoj osobi je ludo. Naravno drugi par čarapa su one koje ne uplate danima pa kad ih pitaš da li su odustale ni bee :) Kad sam došla nisam gledala koliko tko ima ocjena, sad pazim. Žao mi je cura koje su o. k. a nove su ali poslje par neugodnih situacija jednostavno se ne osudim kupovati sa takvih profila. Sve bi riješila registracija sa OIB-om. Ovako imamo svakodnevno horor storije. slazem se! ne bih kupovala vise kod doticne nego pogledala kod nekog drugog iz principa.
2020 11 09
> vintage.red.cat: > Onaj tren kad dam nekome podatke za uplatu smatram da je predmet prodan i stavljam rezervaciju. Davalje podataka više od jednoj osobi je ludo. Naravno drugi par čarapa su one koje ne uplate danima pa kad ih pitaš da li su odustale ni bee :) Kad sam došla nisam gledala koliko tko ima ocjena, sad pazim. Žao mi je cura koje su o. k. a nove su ali poslje par neugodnih situacija jednostavno se ne osudim kupovati sa takvih profila. Sve bi riješila registracija sa OIB-om. Ovako imamo svakodnevno horor storije. Bilo bi savršeno da se to uvede jer onda nebi svaki dan nicale teme o prevarama 😒
2020 11 10
Ja imam jedan drugi problem, prodala sam vec 3 komada odjece i cure mi ne zele ostavit povratnu, a lijepo ih oitan dali sve stoji i dali je sve u redu i sve 3 kazu da je roba odlicna, ali cemu ne ostavljanje povratne?! 🤔
2020 11 30
1 2