Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

eOdjeća - iskustva?

Pozdrav! 😁 Zanima me je li itko naručivao sa stranice eOdjeca.com i kakva su vaša iskustva? Stranica mi stalno izlazi u oglasima i ima bas lijepih i povoljnih stvari ali se bojim naručiti jer nigdje ne mogu pronaći iskustva. Isto tako mislim da slike na str nisu njihove pa me zanima da li na adresu dolazi bas ista roba kao na slikama ili slična (kao što rade na puno drugih stranica).
2020 11 07
Odjeca je stvarno kao sa slika i materijali su skroz ok. Ali mi se cini da uopce ne obracaju paznju koja je velicina odabrana nego samo posalju od reda. Narucila sam suknju i kombinezon, oboje velicine M. Suknja koja je stigla bila je velicine 10 i bila je velika, a kombinezon velicine 6 i bio mi je malen. Nisam reklamirala jer mi se nije dalo dodatno placati postarinu pa ne znam kako im prolaze reklamacije. Suknju cu uspjeti iskombinirati ali cu kombinezon proslijediti dalje. Sve u svemu, necu vise narucivati s ove stranice.
2021 03 25
> Trajnanana: > Odjeca je stvarno kao sa slika i materijali su skroz ok. Ali mi se cini da uopce ne obracaju paznju koja je velicina odabrana nego samo posalju od reda. Narucila sam suknju i kombinezon, oboje velicine M. Suknja koja je stigla bila je velicine 10 i bila je velika, a kombinezon velicine 6 i bio mi je malen. Nisam reklamirala jer mi se nije dalo dodatno placati postarinu pa ne znam kako im prolaze reklamacije. Suknju cu uspjeti iskombinirati ali cu kombinezon proslijediti dalje. Sve u svemu, necu vise narucivati s ove stranice. Hvala vam na odgovoru! U medjuvremenu sam procitala iskustva na jednoj drugoj stranici i slicna su kao i vasa (a i kazu da odredjene stvari izgledaju vrlo jeftino i ne kao sa slika). Stvarno glupo od njih sto su tako neodgovorni. Ovo je jos jedan primjer 'too good to be true', tako da cu se ipak drzati poznatih stranica 😂
2021 04 03
tonzes.com/aliexpress.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.
2021 12 25
Narucila jednom i nikad vise, odjeca nije ni priblizno kao na fotografijama koje su prikazali na stranici. Pred mjesec dana im je stigla kompletna narudzba u povratu i tvrde da ju nisu dobili. Pa napisu da ce vratit novce, pa opet danas javljaju da cekaju paket. Slucaj sam prijavila pa cemo vidjet. Nemojte se i vi opeci.
2023 08 01