Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ide li vam? :)

Pozdrav cure, nije me bilo duže vrijeme ovdje (odustala sam jer su mi se obrisale sve slike i zbog nedostatka vremena)...sad imam nešto više vremena i previše stvari (kao i premalo novaca) pa sam odlučila obnoviti svoju malu trgovinu. Stoga me zanima isplati li se uopće...ide li vam prodaja u zadnje vrijeme ovdje ili prodajete negdje drugdje mozda (prijedlozi)? Što vam najbolje ide...ili možda sve stoji zbog cjelokupne situacije...? Hvala i uzivajte u ovom predivnom danu :)
2020 11 11
U zadnje vrijeme dosta slabo moram priznati. 😥 Sad nakon dugo vremena sam prodala dvije stvari.
2020 11 11
Pomalo...na kapaljku.... :)
2020 11 11
Isto pomalo :-)
2020 11 11
Pogotovo sada, zbog opće nam poznate "situacije", ima više onih koji prodaju nego onih koji kupuju... ;)
2020 11 11
Ide dovoljno. Čak bih i više kupovala da su malo povoljnije cijene ovdje. Dugo nisam našla nešto jeftino, a prije sam znala ovdje kupiti čak i nove stvari sa etiketom za malo kn. Neki dan sam pregledavala košulje i od 20 pregledanih stranica, nijedna me nije na prvu oduševila što se tiče broja kojeg sam tražila. Ako izgleda modernije, skuplje je, pola toga je nošeno nekoliko puta i dalje je skupo, a ima i dosta stvari koje kao da su izvučene iz babinog ormara. Ipak, ukusi su različiti :') I da još nadodam, sve što je nošeno i košta 200 kn za mene je pretjerivanje, pogotovo kad se radi o nekim Zara ili H&M stvarima. Pa onda radije kupim ili naručim posve novo iz trgovine.
2020 11 11
Znači slabo...to sam i mislila, ali ajde...da probam...ja ponekad prodam nešto jedino na aukcijama na fejsu u grupi daj mi 5 by lm new i to uglavnom stvari koje sam spremna prodati po 10 kn jer nerijetko ne dosegnu više, ali sve je to nekako sporo... Imam još masu toga za slikati, najradije bih sve to prodala po nižoj cijeni nekome za preprodaju i sl. Ali ni to ne ide 😂 Prije sam na krpicama uglavnom mijenjala i samo nakupljala bzvz stvari, sad sam odlučila sniziti max. cijene za većinu artikala pa ću vidjeti kako ide :) I slažem se da su cijene tu uglavnom pretjerane, za neku krpicu od 200 kn radije i ja odem u trgovinu...drugo je da je koštalo preko 1000 i netko tu prodaje za 200, ali ipak majicice i sl. iz zare ne vrijede toliko...meni je i opcenito njihova kvaliteta katastrofa...
2020 11 11
Ide ali slabo, nekad dođe bum mjesec kad prodam po 7,8 komada, a nekad prođe i 2 mjeseca da ne ode ništa. Mislim da su mi cijene skroz korektne.
2020 11 11
slabo a imam snizenje na dosta stvari i inace ne pretjerujem s cijenama... u zadnje vrijeme vise prodam neke gluposti koje mi ne trebaju nego odjecu i nove stvari itd. cudno bas
2020 11 12
iskreno slabo...cijene sam realne stavila al nazalost slabo ide ako stavis pre niske ljudi misle da je škart ili jednostavno nemam srece :(
2020 11 12
Uglavnom prodajem dječje stvari. A djeca jako brzo rastu, tako da dječja odjeća ide... Po prodaji, ovo mi je bolja nego ikad godina... (doduše kombinacija prodaje na MK i Njuškalu) ;)
2020 11 13
Ja isto imam kombinaciju Njuškalo i MK. Najviše dječja roba i kozmetika. Obuća nikako. Nemam skupih stvari i markirane robe, niti kupujem to u trgovinama. Soliver mi je doseg. Ali da se nešto prodat. Mislim da je kombinacija niskih cijena plus kozmetika na dar najbolji, tj naviše tako prodam. Tako da sam odlučila tako raditi i ubuduće. A za klince uvijek ubacim koju igračku kojih ima brdo, pa se tako riješim onoga što je dobro i nije strgano, a ne mogu ovdje oglasiti. Isto sam za zamjene, pa dosta stvari tako ode. Znam da ljudima fali mjesta u stanovima i ne žele novu robu, ali vjerujem da bi i više išlo kad bi ste se htjele mjenjat. Ne moraš uzet robu, mjenjaj robu za kozmetiku.
2020 11 16
Više kupujem nego prodam 🤣
2020 11 16
Evo ja jučer prodala jednu stvar - skafander, a prije toga možda i 2 mjeseca ništa. Sada sam dodala neke nove artikle i još neke moram dodavati i nastaviti se nadati da ću prodati barem 1-2 artikla mjesečno 😊
2020 11 16
Ne ide 😂 Iako imam ok cijene i poprilicno nove stvari. Mislim da se neki oglasi uopce ne vrte
2020 11 25