Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Martinje s produzenim rokom na Krpicama

Da li je i kod vas problem kut slika pri unosenju novih artikala? Odnosno, okrecem i okrecem sliku, al preko moba mi se npr slika majice ucita vodoravno. Dok taj isti artikl kad idem pogledati preko kompa, slike su normalno okrenute. Tko tu koga? Ozbiljno, nisam popila a ni moji artikli! :D
2020 11 13
Probajte prije ucitavanja malo skratiti sliku da se vodi kao uredena i onda ju hoce normalno ucitati Inace na mobu bude okrenuta ne znam zasto tako ucitava Nažalost stari problem ovdje
2020 11 13
Hahah, meni ne okrene kada rotiram na stranici, tj. Okrene ju pa naknadno skužim da nije spremljeno iako potvrdim...tako da na mobu okrećem slike i koliko san vidjela normalno stoje...doduše, na kompu nisam ni bila, možda je tamo sve naopako 😂
2020 11 13
ne, ali ja pijem pa mi se možda zato čini u redu.
2020 11 13
Isto kod mene! Kako got okrenem nikako na pravu stranu ocito :')
2020 11 14
> AshleyAstrid: > Isto kod mene! Kako got okrenem nikako na pravu stranu ocito :') Ashley što pijemo? :D
2020 11 14
> daisy12345: > > AshleyAstrid: > > Isto kod mene! Kako got okrenem nikako na pravu stranu ocito :') > Ashley što pijemo? :D domacu rakijicu :D
2020 11 15
> AshleyAstrid: > > daisy12345: > > > AshleyAstrid: > > > Isto kod mene! Kako got okrenem nikako na pravu stranu ocito :') > > Ashley što pijemo? :D > domacu rakijicu :D Ja sam za....imam i neku dobru votku i domacih likera, tako da ste sve pozvane. :D <3
2020 11 18
> daisy12345: > > AshleyAstrid: > > > daisy12345: > > > > AshleyAstrid: > > > > Isto kod mene! Kako got okrenem nikako na pravu stranu ocito :') > > > Ashley što pijemo? :D > > domacu rakijicu :D > Ja sam za....imam i neku dobru votku i domacih likera, tako da ste sve pozvane. :D <3 uuu moze votkica, odlicno za zimske dane :')
2020 11 19